kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Wizaż
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 31-07-2018, 07:23
turina turina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 934
Domyślnie

Na przebarwienia najlepsze są zabiegi laserowe. Ja namówiłam na ten siostrę -
https://klinikamiracki.pl/zabieg/dis...pikosekundowe/ pierw marudziła, nie chciała iść a potem mi dziękowała bo przebarwienia zniknęły
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 05-06-2019, 11:20
berry berry is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 366
Domyślnie

Spróbuj laseroterapii i w Warszawie podaję Ci namiar na świetną klinikę https://klinikakrajewski.pl/zabiegi/...e-przebarwien/ . Generalnie zabiegi nie są bardzo nieprzyjemne, a uzupełnieniem do terapii przebarwień jest też równoległe stosowanie odpowiednio dobranych preparatów wybielających, zawierających m.in: hydrochinon, pochodne witaminy A (tretinoina, isotretinoina), kwas kojowy, kwas azelainowy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 31-08-2019, 00:03
alina83 alina83 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 580
Domyślnie

Bardzo dobry efekt daje laser ALMA HARMONY XL PRO. Usuwałam tak przebarwienia w łódzkim Velvet Clinic https://velvetclinic.pl/pl/oferta/16...ie-przebarwien i jestem bardzo zadowolona z efektu. Przebarwienia naprawdę warto usuwać, bo postarzają nas tak samo mocno jak zmarszczki. Ja robiłam 4 serie zabiegów i efekt jest super, w zupełności mi wystarczył.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 12-12-2019, 12:50
derma derma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 392
Domyślnie

Różne są powody powstawania takich plam, czasem na skórę wkrada się jakiś stan zapalny i prawdę mówiąc, nie jesteśmy w stanie go tak szybko pokonać. Jeśli więc chodzi o ukrycie, to pomóc nam może podkład mineralny Pixie Cosmetic , coraz częściej wykorzystywany w makijażu na co dzień. Zapewnia dobre krycie, ale też i mniejsze wydzielanie sebum.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 23-12-2019, 14:53
AndziaL AndziaL is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 404
Domyślnie

Mnie na przebarwienia pomogły dermokosmetyki Whietn Novaclear. Fajnie wyrównują koloryt skóry a przy tym zapewniają jej odpowiednie nawilżenie i ochronę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 29-12-2019, 15:16
zelma zelma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 303
Domyślnie

Dla cery z przebarwieniami, ja odkryłam taki krem - neurokosmetyczne serum rozjaśniające od marki https://alkemie.com/ . Może wypróbujesz? Bardzo mi się podoba skład tego produktu - 95% składników pochodzenia roślinnego, o wysokim stężeniu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 31-12-2019, 19:41
HalinaBA HalinaBA is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 62
Domyślnie

U mnie na policzku występowało przebarwienie skóry. Kolezanka w pracy radziła abym z tym poszła coś zrobić. Zapisałam się na peeling weglowy i już po pierwszym efekcie widziałam dużą poprawę. Przebarwienie jest dużo mniejsze. Zabieg polecam jak i Salon Kosmetyki Laserowej dr Agnieszki Koczynarz w Rzeszowie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 06-01-2020, 13:17
PatrycjaWilk PatrycjaWilk is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 119
Domyślnie

Dobrze jest wybrać odpowiedni podkład do twarzy. Najlepszy podkład mineralny jaki mam jest od Annabelle Minerals i super ukrywa wszelkie przebarwienia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 07-02-2020, 01:52
Demolizz Demolizz is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 92
Domyślnie

Zdecydowanie wybierz się do dermatologa, bo to koniecznie musi być problem Twojej cery a odśrodkowy.
A do tej pory możesz używać mineralne podkłady kryjące, by nie podrażnić tej skóry bardziej i zakryć to co dla Ciebie niekomfortowe. Ta firma Annabelle Minerals ma bardzo dobre kosmetyki naturalne
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 11-02-2020, 11:20
kiki998 kiki998 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 532
Domyślnie

na przebarwienia fajnie działa to serum rozświetlające z serii GLYCOL THERAPY z Eveline. Kupiłam go w hebe jakoś pod koniec stycznia i powiem tak - działa ( a stosuje go dopiero kilka dni). wyrównuje koloryt skóry a przy okazji wygładza zmarszczki - takie 2 w 1


Ostatnio edytowane przez kiki998 : 16-02-2020 o 17:09.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:54.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.