kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 19-05-2018, 18:52
nosleep nosleep is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 383
Domyślnie

Ja bym na Twoim miejscu postawiła implanty. Dobrze zrobione posłużą przez całe życie. Bardzo dobre implanty wykonuje doktor Świątkowska z Krakowa (gabinet mieści się w Podgórzu). U niej można zrobić bezboleśnie implant zęba nawet w jeden dzień.
Ja robiłam u niej implant jedynki w zeszłym roku i jestem bardzo zadowolona. Zabieg był całkowicie bezbolesny. Poza tym doktor jest bardzo dokładna i solidna - wykonuje implanty bardzo starannie.

Ostatnio edytowane przez nosleep : 19-05-2018 o 18:55.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 25-07-2018, 19:05
Franczeska Franczeska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 435
Domyślnie

Również uważam,że implanty to dużo lepsze rozwiązanie. Ja musiałam usunąć dwa zęby bo niestety były bardzo słabe i wiecznie był z nimi problem. Oczywiście przed wykonaniem implantów warto zaopatrzyć się w zdjęcie pantomograficzne zębów. Mój dentysta od razu wysłał mnie do pracowni DiagDent na warszawskim Ursynowie bo on takiego sprzętu nie ma. Dopiero ze zdjęciem zaplanowaliśmy leczenie oraz założenie implantów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 20-08-2018, 12:45
koraliczkowa koraliczkowa is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 75
Domyślnie

Tez stawiam na implanty. Sama mialam mostktory zdjelam pol roku temu bo mimo wielu poprawek ciagle gdzies ranil mi dziąsła w efekcie czego ciagle walczylam z ich zapaleniem. Pomagal mi polecany na internecie http://niemusicitoprzeszkadzac.pl/ żel stomatologiczny sachol. Teraz szykuje kase na implanty bo nie chce znowu przechodzic tego samego
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 21-08-2018, 22:22
Judyta3 Judyta3 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 723
Domyślnie

no , dobry dentysta to podstawa. Nie trzeba płacić niewiadomo ile za takie implanty dobrej jakości. Na krakowskim Podgórzu jest gabinet dr. Świątkowskiej https://stomatologiaswiatkowska.pl/i...omatologiczna/ tam można wykonać spokojnie taką usługę. Wytrzymają wiele dlugich lat
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 23-09-2018, 00:05
inka inka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1 167
Domyślnie

Hmm moim zdaniem lepsze są implanty. Sama ostatnio robiłam sobie implant zęba u https://dentystaszczecin.eu/oferta/i...ogia-szczecin/ i uważam, że to naprawdę świetne rozwiązanie Można "odzyskać" zęba oraz piękny uśmiech. Nie widać żadnej różnicy pomiędzy implantem a moimi zębami i wygląda to naprawdę świetnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 23-09-2018, 13:29
majka34 majka34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 379
Domyślnie

Mostki są na pewno tańsze niż implanty, ale nie zawsze możliwe do założenia. Czasem niestety trzeba zainwestować w implanty. Sama myślę nad takimi, brakuje mi już 6 zębów. Czytałam o implantach zębowych na; http://www.westdent.pl/stomatologia/...logia/implanty i przyznam, że metoda rewelacyjna. Na razie muszę trochę funduszy odłożyć na ten cel, bo warto.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 08-10-2018, 18:19
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 414
Domyślnie

Podobno implanty to dużo lepsza opcja, ale powiem szczerze, że to zależy od Twojego lekarza i od tego, co zadecyduje, bo w takich kwestiach konsultacja jest bardzo ważna. Jeśli chcecie, to tutaj macie konkretne szczegóły i dobra klinikę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 19-10-2018, 14:00
teresa30 teresa30 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2017
Posty: 107
Domyślnie

Implant jest praktycznie nie odróżnienia od prawdziwego zęba, także zdecydowanie będzie lepszym rozwiązaniem od mostu, choć i droższym. Przeczytajcie artykuł Od czego zależy cena wszczepienia implantu zęba? - można mniej więcej zorientować się w temacie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 06-02-2019, 16:24
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

Implanty rzeczywiscie sa duzo trwlsze niz mosty. I jak bedziemy mieli je dobrze zrobione to posluza nam dlugo. Dlatego warto wybrac dobra klinike, gdzie sobie takie zrobimy. Wiem, ze implanty zębów w Medyk Dent robia bardzo solidnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 14-03-2019, 14:04
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 940
Domyślnie

Oczywiście, że implanty. Wiadomo różnica w cenie jest znaczna, ale komfort i trwałość też bez porównania. Pamiętaj by wybrać dobry, sprawdzony i polecany gabinet stomatologiczny. Myślę, że tutaj będziesz zadowolona https://premium-clinic.pl/uslugi-sto...endodontyczne/
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:43.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.