kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 12-03-2018, 21:26
marlenkaa marlenkaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 730
Domyślnie obsługa prawna firmy

Witam Was ! Zastanawiam się nad współpracą z firmą która kompleksowo zajmie się obsługą prawną oraz doradztwem w mojej firmie. Szukam profesjonalistów którzy pomogą ogarnąć nam pewne sprawy . Jak uważacie warto ? Kto z was korzysta z takiej pomocy ? Rozważam współpracę z tą firmą https://lionscare.pl/ , co na ich temat możecie powiedzieć ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 20-02-2019, 11:16
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 415
Domyślnie

Bardzo fajną ofertę dla różnych firm posiada Kancelaria https://wskp.pl/ z Krakowa. Moja znajoma korzysta z ich usług i za każdym razem jest zadowolona, kiedy tylko ich pomoc jest potrzebna, więc myślę, że i Wy śmiało możecie sprawdzić. Na podanej stronie znajdziecie sobie zakres ich usług i kontakt, dzięki któremu można umówić się na spotkanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 21-02-2019, 14:10
Ania2818's Avatar
Ania2818 Ania2818 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 192
Domyślnie reeee

Ja tam z nimi nie współpracowałam. Jak dla mnie to trzeba sprawdzić ich referencje oraz ich ilość lat na rynku.
___________________________
Profesjonalny portal o marketingu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 20-06-2019, 00:56
malinka01 malinka01 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 451
Domyślnie

Zgadzam się z moją poprzedniczką. Dobrze jest najpierw zrobić odpowiedni research. To, że ktoś Ci tutaj coś wspomni o kancelarii to trochę mało wiarygodne. Ja współpracuję z kancelarią adwokacką Wojas Pawlak już od kilku lat, ale i tak najpierw sprawdziłam opinie o nich, ich referencje itd.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 25-06-2019, 11:46
Poleczka Poleczka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 87
Domyślnie kancelaria adwokacka

To bardzo ważne,by sprawdzić firmę czy kancelarię adwokacką,która w przyszłości będzie zajmowała się dokumentacją i sprawami naszej firmy.Można też zwyczajnie popytać,posprawdzać na blogach czy forach tematycznych.Na jednym z nich udało mi się znaleźć doświadczoną w tych sprawach kancelarię adwokacką https://www.adwokat-soszka.pl/ o wielu dobrych opiniach.
Na rynku działa już od dawna,ludzie chwalą ją za uczciwość i skuteczność.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 01-08-2019, 07:01
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 330
Domyślnie

Obsługą prawną podmiotów gospodarczych zajmuje się między innymi LawBox Firm. Zespół prawników, między innymi Pani Patrycja Jurczok - specjalistka od rejestracji podmiotów gospodarczych i prawa gospodarczego, pomoże Wam na pewno w sprawnym prowadzeniu Waszych firm
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 02-08-2019, 06:40
Kostka Kostka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 1 392
Domyślnie

Mając własną firmę z pewnością obsługa prawna i pomoc w zakresie działalności jest bardzo ważna. Kancelarii, które oferują takie usługi jest wiele, ale ja polecam przede wszystkim zapoznać się więcej z samym tematem obsługi prawnej firm, zobacz co można na ten temat się dowiedzieć, czym się zajmują i kiedy takie wsparcie jest potrzebne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 12-05-2021, 08:53
kastanio kastanio is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 2 073
Domyślnie

Ogólnie każda osoba, która zastanawia się nad otworzeniem własnego biznesu powinna sie najpierw do tego odpowiednio przygotować w przypadku mojej firmy to tutaj https://prawo-krakow.pl/obsluga-praw...ga-prawna-firm otrzymaliśmy usługi związane z obsługą prawną firm i mogę z czystym sumieniem pochwalić za profesjonalizm i mocno polecić. Szczegółowa oferta i pełen zakres usług dostępny jest na ich stronie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 14-05-2021, 13:13
Milena777's Avatar
Milena777 Milena777 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 152
Domyślnie

Dobra obsługa prawna firmy na pewno się przyda. Nie od dziś wiadomo, że prawo w Polsce jest bardzo nieprzychylne!!!
______________________
http://pisaniepracmagisterskichtorun...dzania-porady/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 07-09-2021, 10:55
gretchen.barton's Avatar
gretchen.barton gretchen.barton is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2021
Posty: 2
Domyślnie

Obsługa prawna firm to dzisiaj usługa niezwykle popularna wśród przedsiębiorców, pragnących prowadzić swoją działalności zgodnie z obowiązującymi przepisami i mieć do swojej dyspozycji ekspertów, potrafiących w każdej chwili wyjaśnić wszelkie zawiłe kwestie prawne. Zmieniające się przepisy i konieczność dostosowania się do nich jest bardzo istotna – zarówno dla efektywności, jak również bezpieczeństwa prowadzonych działań.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:53.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.