kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 13-03-2016, 14:27
62miko 62miko is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 601
Domyślnie

My kupiliśmy białe meble, pomalowaliśmy ściany na szaro i niebiesko. Teraz szukamy dekoracji. Myślałam o literkach blokowych z http://www.studiowydrukow.sklep.pl/L...owe-c4_0_1.htm Widziałam, ze mają najróżniejsze rozmiary i można zamówic wałki do malowania. Chciałabym z tych literek ułożyć imiona dzieciaków na szafkach
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 23-03-2016, 02:27
Kali Mężczyzna Kali is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2015
Posty: 314
Domyślnie

Przeczytaj sobie ten artykuł http://onemarket.pl/idealne-meble-do-pokoju-dzieciecego mam nadzieję, że pomoże!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 23-03-2016, 20:52
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Pokój dla dzieci to wyzwanie, szczególnie jeśli chcemy urządzić go dla rodzeństwa, a nie dla np. jedynaka. Moja siostra ma taki problem, bo musi urządzić pokój dla chłopca i dziewczynki. Znalazłam kilka porad jak urządzić pokój dla rodzeństwa na homebook.pl i chyba jej podeślę, bo sama sporo się z tego dowiedziałam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 04-04-2016, 10:39
Kali Mężczyzna Kali is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2015
Posty: 314
Domyślnie

Byle po prostu meble nie były różowe ani niebieskie ;D
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 15-04-2016, 12:37
MilenkaM MilenkaM is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 12
Domyślnie pokój na wesoło hand made

No dokładnie, nie mogę patrzyć na ten różowo/niebieski schemat. Mamy 5 letniego Jaśka i wspólnie usiedliśmy kiedyś do stołu i zaczęliśmy rysować "swój pokój". Potem o tym rozmawialiśmy, o tym co by Jaśko chcial w jakich kolorach, itp bo nie wszystko z rysunków było jasne :-) Trwało to trochę zanim ustaliliśmy co jest potrzebne, jak to ma wyglądać, kolory itd. I wyszło nam że ma być mega kolorowo, i co jakiś czas będziemy zmieniać te kolory i przestawiać meble. A że chrzestny Jaśka to stolarz uznaliśmy że wszyscy razem będziemy pracować przy tych meblach. Oczywiście Jasiek tylko z doskoku fizycznie pomagał ale to było mniej ważne; ważniejsze że w tym był zaangażowany i sie tym interesował. Najwięcej jego pracy to malowanie mebli - to był kosmos! Tak czy owak, stolarz przygotował elementy mebli, wysłał nas po zakupy zawiasów, łączników, kątowników, wkrętów. Poza doczepionym do sufitu grubym jutowym sznurem jest też drabinka. Prawdopodobnie latem tego roku będzie kolejna zmiana kolorów; Jaśko już kila razy o tym wspominał. Uważam że był to nasz jeden z lepszych pomysłów; bo ani to nie kosztowało dużo, wygląda dobrze, Jaśiek jest dumny z tego pokoju, nie mówiąc o wspólnej pracy i radości z tworzenia. Polecamy wszystkim!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 15-04-2016, 19:31
Ciril Ciril is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2015
Posty: 182
Domyślnie

W pokoju dziecka zawsze dobrze sprawdza się taka funkcjonalna komoda Ciekawe propozycje znajdziesz np. w sklepie internetowym - http://www.meble-lider.pl/pl/c/KOMODY-DO-SALONU/160 zajrzyj w wolnej chwili
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 19-04-2016, 11:52
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Mi się podobają pokoje dziecięce w stylu skandynawskim. I wcale nie uważam, żeby były nudne czy chłodne, jak twierdzą niektórzy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 20-04-2016, 10:45
olindaa87 olindaa87 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 16
Domyślnie

Ja też tak uważam. My wybraliśmy do pokoju dziecka stonowane kolory bo nie lubimy pstrokatych kolorów, licznych naklejek itd...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 17-06-2016, 13:27
Michel Michel is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 797
Domyślnie

Ja wyposażenie do pokoju syna wybrałam w korzystnej cenie w tym sklepie: http://onemarket.pl

Szczególnie warto sprawdzić:
komody młodzieżowe
oraz biurka klasyczne
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 28-06-2016, 11:49
Kali Mężczyzna Kali is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2015
Posty: 314
Domyślnie

Warto też na artykuły rzucić okiem http://onemarket.pl/articles/all
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:56.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.