kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZWIĄZKI > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #41  
Stary 04-06-2018, 22:57
jerochinm Mężczyzna jerochinm is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 4
Domyślnie

Może w jakimś ciekawym klubie nocnym?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Stary 08-06-2018, 12:15
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 939
Domyślnie

Ja będę miała w sierpniu do zorganizowania wieczór Panieński i znalazłam ciekawą ofertę takiego wieczoru uwaga... w SPA Spójrzcie https://quadrille.pl/oferta/wieczor-panienski-w-spa/ Wygląda to co całkiem obiecująco Jest w Gdynii, więc można skoczyc do Sopotu potańczyć. Co sądzicie? Byłyście kiedyś na takim wieczorze w SPA? Fajnie jest?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Stary 03-07-2018, 07:24
piotr44399 Mężczyzna piotr44399 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 5
Domyślnie

Jak moja obecna żona organizowała wieczór panieński bardzo się interesowałem co ona tam będzie robiła. Później się dowiedziałem że z koleżankami spędziła wieczór w restauracji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Stary 04-07-2018, 13:50
Tomilawa Tomilawa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 431
Domyślnie

Jeśli szukasz sprawdzonych napoi na tego typu imprezę, to warto zastanowić się nad takim piwem smakowym http://cydrlubelski.pl Na kilku wieczorach panieńskich już się z tym spotkałam i dziewczyny bardzo sobie chwaliły oryginalny smak.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Stary 18-07-2018, 12:57
borbo borbo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 436
Domyślnie

To myśmy koleżance zorganizowały super wieczór panieński w Hotelu Groman. Wynajęłyśmy salę klubową, zamówiłyśmy striptizera, super sie bawiłyśmy całą noc Dodatkowo jeszcze pograłyśmy w bilard i popijałyśmy trochę drinków, każda z nas się świetnie bawiła, a jedzenie było kapitalne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Stary 02-01-2019, 10:07
ciasteczkoczekoladowe ciasteczkoczekoladowe is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 4
Domyślnie

Kiedy szukałam pomysłu na panieński dla koleżanki, znalazłam fajne pomysły na Ceneo.pl. Jakieś kluby były dla mnie zbyt oklepane, więc koniec końców zdecydowałyśmy się na wyjazd połączony z różnymi atrakcjami - jakiś escape room, lekcja jazdy konnej i tak dalej. Super się wszystko udało, a inspiracją był oczywiście internet
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Stary 11-01-2019, 16:40
Kazoo Kazoo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 202
Domyślnie

A co myślicie o panieńskim w stylu tej firmy? O tutaj, w galerii mają fotki z kawalerskiego - http://superliny.pl/. Planujemy imprezę przyjaciółce i zastanawiamy się czy wynajęcie takiej firmy z różnymi zabawami będzie git. My lubimy aktywność fizyczną, wygłupy i tak dalej i na pewno będziemy się świetnie bawić, ale czy to nie jest trochę przesada jak na panieński dla 24-latki?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Stary 17-01-2019, 12:54
iola iola is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 898
Domyślnie

Nie, dlaczego?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Stary 24-01-2019, 13:56
Olinexa Olinexa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 227
Domyślnie

Organizacja różnego rodzaju imprez czy przyjęć to dla mnie dość duże wyzwanie. Totalnie nie znam sie na tych wszystkich zasadach a chciałabym by przyjęcie dobrze wypadło. Teraz zastanawiam sie jak odpowiednio nakryć do stołu, by spełniał wszystkie normy. Już tutaj https://home-sklep.pl/blog/jak-nakry...-savoir-vivreu udało mi sie znaleźć kilka fajnych wskazówek ale może jeszcze coś mi podpowiecie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Stary 16-03-2019, 10:02
oliwia oliwia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 650
Domyślnie

Według mnie wieczór panieński to doskonała okazja do szaleństwa, ale oczywiście z głową. Jeśli chodzi o atrakcje to brałam udział w panieńskim m.in. w SPA oraz w klubie. Z racji tego, że podczas zabawy alkoholu raczej nie unikałyśmy, miałam przy sobie tabletki 2KC. To suplement, który chroni przed kacem oraz wspiera funkcjonowanie organizmu podczas dostarczania mu procentów. Co istotne, wzięłam go jeszcze przez spotkaniem, a później w jego trakcie i po powrocie do domu. Wtedy ma najlepsze działanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:52.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.