kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > SPA
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 23-11-2018, 14:34
gabrysiakubel gabrysiakubel is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 11
Domyślnie

Kiedyś tak, przynajmniej raz w miesiącu wspólnie z przyjaciółką chodziłyśmy na zabiegi do kosmetyczki. Teraz już nie mamy tak dużo czasu, ale co jakiś czas uda nam się wyskoczyć. A mam nadzieję że w przyszłym roku będziemy miały okazję pojechać razem na weekend do spa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 25-11-2018, 17:10
Anzelmina Anzelmina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 118
Domyślnie

Przyznam się, że właśnie wybieram się z przyjaciółką na zabieg medycyny estetycznej do kliniki Novoderm. Obydwie chcemy poddać się tej samej procedurze, a razem zawsze raźniej Oczywiście każda indywidualnie przejdzie konsultacje w sprawie mezoterapii. Naszym największym wrogiem jest cellulit, i to właśnie jego chcemy się pozbyć w tej renomowanej placówce medycznej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 05-12-2018, 19:26
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

No pewnie, że tak moim zdaniem we dwójkę zawsze razniej no i zawsze jest to okazja na kolejne wspólne wyjście Jak jesteście z Krakowa to polecam wybrać sie na takie wyjście do kliniki Belize http://www.klinikabelize.pl/promocje. Mają teraz nawet po promocji pakiet spa CHOCO GLAMOUR Byłam tam już nie raz i szczerze polecam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 21-12-2018, 17:14
Karolina Ka Karolina Ka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 71
Domyślnie

Z przyjaciółką? Jasne, że tak! a tak bardziej poważnie, to ostatnio właśnie sprawiłam prezent w postaci vouchera dla mojej siostry z jej mężem i wysłałam ich do Janowa Podlaskiego do Zamku Biskupiego jestem pewna, że jej się będzie podobało
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 01-02-2019, 20:43
Cukierkowa4 Cukierkowa4 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 561
Domyślnie

wedlug warto wyjechac z przyjaciolką na kilka dni na takie zabiegi relaksacyjne spa . Ja ubostwiam taką formę spedzania czasu, bo mozna nie tylko poplotkowac ale i wypoczac jak nalezy Sama zastanawiam sie nad takim wyjazdem ktory organizuje primavera do Jastrzębiej Góry i mają kilka atrakcyjnych pakietów https://www.primaveraspa.pl/cennik-p.../3-dniowe-spa/ Wedlug mnie to super pomysl i chyba sie na niego zdecyduje

Ostatnio edytowane przez Cukierkowa4 : 01-03-2019 o 14:41.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:44.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.