kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > SPA
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 30-10-2012, 14:14
Sylwiax Sylwiax is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2012
Posty: 3
Domyślnie Dermique Kraków!

Ja znam zdecydowanie tańsze i bardziej kameralne SPA, często jeżdżę tam z mężem duży wybór zabiegów dla niego i dla niej, osobiście wypróbowałam już masaż gorącą świecą a ostatnio masaż nóg wraz z kąpielą dla kobiet w ciąży coś genialnego! ;-) www.dermique.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 18-03-2013, 18:18
Kaśka's Avatar
Kaśka Kaśka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2013
Posty: 347
Domyślnie

Zdecydowanie Łeba ! Byłam tam w kilku ośrodkach spa i jestem bardzo zadowolona.
Nie muszę chyba wspominać, że morski klimat i duża zawartość jodu wspaniale działają na płuca i dzięki temu można się wykurować z praktycznie każdej choroby układu oddechowego
Warto przynajmniej raz na rok zrobić sobie taką fajną wycieczkę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 18-12-2013, 13:15
dorocina's Avatar
dorocina dorocina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2013
Posty: 282
Domyślnie

Mogę Ci polecić bardzo dobry salon kosmetyczny, w którym robią profesjonalne manicure - konkretnie salon Agnes. Mieści się on w Białymstoku na ulicy Pogodnej. Panie, które tam pracują to same specjalistki i naprawdę znają się na swojej rzeczy
Uważam,że warto pójść do takiego sprawdzonego i dobrego salonu a nie zwracać tylko uwagę na to gdzie jest najtaniej. W końcu od dobrego wyboru będzie zależał nasz dobry wygląd
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 19-02-2014, 10:45
gatsby gatsby is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 048
Domyślnie

Zawsze zamiast do SPA można wybrać się do swojego ulubionego kosmetycznego salonu, gdzie zajmą się nami również profesjonaliści. Ja uwielbiam beautifulskin.tychy.pl, ponieważ zawsze panuje tam taka relaksująca atmosfera, dzięki której raz dwa mogę zapomnieć o wszystkich kłopotach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 08-10-2014, 14:20
jmalinowska's Avatar
jmalinowska jmalinowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 148
Domyślnie

Może nie jest to salon spa ale warto jest wybrać się do tego gabinetu kosmetycznego w Warszawie:
http://manhattan-nails.pl/
Mieści się na Białołęce i moim zdaniem robią tam najlepsze paznokcie w całej Warszawie. Przynajmniej ja sama jestem obecnie bardzo zadowolona. Zdecydowałam się na manicure żelowy. Z natury mam dość słabe paznokcie ale dzięki temu odzyskałam ładny wygląd swoich dłoni.
Nie jest to drogie a wygląda bardzo naturalnie. Tak wiec raczej nikt nie byłby w stanie odgadnąć czy są to prawdziwe paznokcie czy też nie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 31-10-2014, 15:08
funri funri is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 395
Domyślnie

jak już o siebie dbać, to dbać
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 24-11-2018, 13:58
Karolina Ka Karolina Ka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 71
Domyślnie

Ja byłam we wszystkich Ireny Eris, ostatnio w Janowie Podlaskim, i pewnie ciężko znaleźć podobną ligę w Polsce. Po tym ostatnim jestem zachwycona dosłownie
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:17.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.