kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Edukacja
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 23-08-2018, 22:41
Wanda111 Mężczyzna Wanda111 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 4
Domyślnie

Gdy szukasz kompetentnego trenera personalnego w stolicy Wielkopolski to mam coś wyjątkowego. Przedsiębiorstwo Proupsolutions to 2 popularne ekspertki z zakresu wsparcia biznesu. Umów się z Proupsolutions i dowiedz się więcej. Te Specjalistki potrafią niemało odmienić w twym prywatnym interesie. Oferują wszystko - od wsparcia po konsulting.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 24-08-2018, 07:43
gatsby gatsby is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 048
Domyślnie

Obecnie wiele firm szkoli pracowników, zależy jaka branża i czy szef zdecyduje się na takie szkolenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 13-09-2018, 09:33
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 631
Domyślnie

Zgadzam się to wszystko zależy na jakie stanowisko chcemy w przyszłości aplikować, jeżeli chodzi o mnie to byłam ostatnio na szkoleniu z Pakietu Microsoft w Firmie Informatycznej Szansa. Chciałabym pracować w biurze rachunkowym ponieważ od zawsze lubiłam liczyć, a wiem, że do tego duże umiejętności w tego typu programach są bardzo potrzebne. Wracając do szkolenia to było naprawdę dobrze prowadzone, konkretni nauczyciele którzy zwracają uwagę w pierwszej kolejności na najważniejsze umiejętności i wiedzę która przekazują w świetny sposób.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 14-09-2018, 10:35
aga2113 aga2113 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2017
Posty: 41
Domyślnie

Szkolenia są bardzo ważne ale to też zależy w jakim zawodzie się pracuje.

Łukasz Kasza
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 21-09-2018, 05:08
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 862
Domyślnie

Szaf powierzył mi zorganizowanie 2 szkoleń i jednej konferencji. Aktualnie przeglądam oferty wynajmu sal i zastanawiam się nad wynajeciem sali z tej oferty http://www.konferencjenimbus.pl/budynek/ . Salę chciałabym wynajac zarówno na konferencje jak i na szkolenie. Znacie się na organizacji konferencji? Jesli tak to czy mozecie sprawdzić ofertę i napisać mi czy warto wynajać salę z tej oferty?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 25-09-2018, 22:37
Wanda111 Mężczyzna Wanda111 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 4
Domyślnie

Jeśli poszukujesz zawodowego trenera w Poznaniu to mam coś specjalego. Przedsiębiorstwo Proupsolutions to dwie znane specjalistki z obszaru rozwoju osobistego. Umów się z ekspertkami i zdecyduj się na więcej. Te Osoby potrafią wiele odmienić w twoim prywatnym przedsiębiorstwie. Proponują wszystko - od wsparcia po szkolenia FRIS.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 11-10-2018, 12:42
Magda Be Magda Be is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 300
Domyślnie

Sprawdzonym miejscem do przeprowadzenia wszelakiego rodzaju szkoleń, spotkań biznesowych czy konferencji są oni http://www.polna70.pl usytuowani są w cichym i spokojnym miejscu z terenami zielonymi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 15-10-2018, 13:28
Bambi89 Bambi89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 222
Domyślnie

Szkolenia są naprawdę pomocne w uzyskaniu lepszych kwalifikacji, umiejętności. Dlatego jak najbardziej warto z nich korzystać. Moja siostra ostatnio chwaliła sobie szkolenia dla fizjoterapeutów, które znalazła tutaj https://www.rehakursy.pl/krakow . Jeżeli też szukacie kursów w tej dziedzinie warto tam zerknąć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 06-11-2018, 12:16
Melaska Melaska is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 85
Domyślnie

Wiecie już w jakim kierunku checie się rozwijać? Ja na pewno chce zostac trenerem personalnym. Znalazłam już odpowiednie szkolenia z certyfikatem na http://szkoleniaics.pl Mają tam spory wybór kursów instruktorskich, trenerskich. Warto wybrać sie tam po pomoc
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 07-11-2018, 14:48
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 940
Domyślnie

Szukając ofert szkoleń dopasowanych do moich kompetencji zawodowych trafiłam na filmik o tworzeniu harmonogramów https://www.youtube.com/watch?v=isUOhpZzn1Q Powiem Wam, że to genialna prezentacja. Krótko, zwięźle i na temat. Byłam na szkoleniu z excela i nikt mi tego tak nie wytłumaczył, jak tu. I to zupełnie za darmo
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:05.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.