kobiety.net.pl   
Strona g³ówna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Zwi±zki   ¯ycie   Klub  


Wróæ   Klub > OG£OSZENIA > Wydarzenia
Nazwa u¿ytkownika
Has³o
Zarejestruj siê FAQ Blogi Galerie U¿ytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzêdzia w±tku Przeszukaj ten w±tek Wygl±d
  #1  
Stary 02-05-2010, 14:05
DanceAddict DanceAddict is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2009
Posty: 12
Domy¶lnie Warsztaty - Joga a kszta³towanie cia³a
Lokalizacja: Warszawa, dn. 22 maja 2010 r.   Rodzaj: inne   

Wiele osób bardzo by chcia³o æwiczyæ jogê, ale z ró¿nych powodów ci±gle ten moment odwlekaj±. Jedni czuj± siê za m³odzi, inni za starzy, jedni s± za chudzi, inni za grubi. Czekaj±, a¿ schudn±, przytyj±, rzuc± palenie lub zacznie siê nowy sezon. Czas mija i nic siê nie dzieje. Zacznij ju¿ teraz, ju¿ dzi¶!

Na warsztat zapraszamy tak¿e tych, którzy ju¿ æwicz±, ale chcieliby dowiedzieæ siê nieco wiêcej.

Oprócz gibko¶ci, si³y i ogólnej sprawno¶ci joga pozwala odnale¼æ g³êbszy sens pracy z cia³em. Mo¿e stanowiæ pocz±tek przemiany ca³ego organizmu, a dalej jako¶ci ¿ycia. Pocz±tek to pierwsza asana. Joga wykracza poza wszelkie ramy i schematy. To co¶ wiêcej ni¿ hobby, pasja, czy styl bycia. Joga to sposób na ¿ycie.

Teresa Bliziñska o sobie:

Z wykszta³cenia jestem muzykiem z dyplomem Warszawskiej Akademii Muzycznej na wydziale Wychowania Muzycznego. Po kilkunastu latach uprawiania swojego zawodu zmieni³am "¶cie¿kê zawodow±" na jogê. Zaczê³o siê 16 lat temu od praktyki w jedynej wówczas w Warszawie szkole, nastêpnie na wielu sesjach i warsztatach u wybitnych nauczycieli, w koñcu na kursie nauczycielskim prowadzonym przez Polskie Stowarzyszenie jogi Iyengara. Wci±¿ - co jest oczywiste i nieodzowne - prowadzê w³asna praktykê, która w tej chwili nieco odbiega od pierwowzoru.

Spotkanie jogi by³o wynikiem moich wieloletnich instynktownych poszukiwañ. Teraz ka¿dego dnia mam kontakt z jog± i ca³y czas odkrywam w niej co¶ wiêcej. Co daje mi joga? W aspekcie fizycznym sprawno¶æ i lekko¶æ cia³a. W aspekcie psychicznym praktyka daje mi dystans do siebie, pogodê ducha i zgodê na to, co nios± ze sob± lata. Uczenie natomiast jest moim wyrazem mi³o¶ci do ludzi. To co¶, co chcê z siebie daæ innym.

Program warsztatu:
16:00 – 16:15 wyk³ad wprowadzaj±cy
16:15 – 17:30 I sesja asan
17:30 – 17:45 przerwa na herbatê i rozmowê
17:45 – 19:00 II sesja asan


Honorarium: 65 z³ od osoby.


Serdecznie zapraszamy!

Informacje i zapisy:
tel. +48 784 554 335
e-mail: kontakt@jogaitaniec.pl
Za³±czone Grafiki
File Type: jpg joga_081.jpg (17.3 KB, 0 wy¶wietleñ)
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #2  
Stary 19-03-2018, 01:28
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 861
Domy¶lnie

A mog³abym Was prosiæ o radê w wyborze warsztatów? Zastanawiaj± mnie te https://yogacompass.pl/warsztaty/201...oga-nad-morzem , bo s± organizowane nad morzem, które kocham. Nie znalaz³am ¿adnych opinii na ich temat i dlatego chcia³abym poznaæ opiniê innych. Doradzicie?
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #3  
Stary 02-04-2019, 13:29
rewo13 Mê¿czyzna rewo13 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 38
Domy¶lnie

Ka¿da aktywno¶æ fizyczna jest dobra. Lekarze zalecaj± ruch, a je¶li ruch to oczywi¶cie joga, aktywno¶æ dla ka¿dego! Ja zaczyna³am od
warsztaty dla kobiet warszawa i ¶wietnie to wspominam! Kole¿anka namawia mnie na
wakacje z jog±, co my¶licie? czy te¿ uwa¿acie, ¿e aktywny wypoczynek to najlepsza forma relaksu? Je¶li tak to zerknijcie na https://bezstres.pl/
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #4  
Stary 22-09-2019, 12:25
astraso astraso is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 2 437
Domy¶lnie

Na tej stronie jest o tym napisane mozna sie duzo dowiedzieæ http://www.mocpotencji.pl/kto-moze-a...zywac-kamagry/
Odpowied¼ z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzêdzia w±tku Przeszukaj ten w±tek
Przeszukaj ten w±tek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygl±d

Zasady pisania postów
Nie Mo¿esz: tworzenie nowych w±tków
Nie Mo¿esz: odpowiadanie na posty
Nie Mo¿esz: wys³anie za³±czników
Nie Mo¿esz: edytowanie swoich postów

vB code jest W³.
U¶mieszkiW³.
kod [IMG] jest W³.
kod HTML jest Wy³.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:25.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.