kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #71  
Stary 13-06-2022, 12:54
dertom122 dertom122 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 3 536
Domyślnie

Powiem wam, że sama właśnie ostatnio przygotowywałam wyprawkę dla swojego dziecka i bardzo pomógł mi w tym artykuł http://www.rodzice.pl/wyprawka-dla-n...-potrzebujesz/ . Tutaj dowiedziałam się co będzie najpotrzebniejsze dla mojego malucha, więc z czystym sumieniem mogę polecić wam tą stronę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #72  
Stary 24-06-2022, 04:48
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

Mi bardzo pomaga koleżanka, która jest obeznana w sklepach internetowych. Ostatnio znalazła taką ofertę tu https://www.bee.pl/11340-mama-i-dzie...pieluchomajtki Pieluchomajtki najlepszych marek, dużo cen promocyjnych. Ten sklep ma dużą ofertę dla dzieci - warto sprawdzić zakładki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #73  
Stary 25-06-2022, 21:18
expi expi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 194
Domyślnie

Porządny wózek jest jednym z ważniejszych elementów wyprawki. Myślę, że EasyGo Optimo Air będzie rozsądnym wyborem. Głównie ze względu na cenę i dobrą jakość tego wózka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #74  
Stary 28-06-2022, 12:05
Amela22 Amela22 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 276
Domyślnie

Ostatnio zamówiłam sobie śliczne ręczniczki i kocyki z Ceba. Bardzo przyjemny materiał, miły i delikatny, ładne wzory do wyboru i cenowo wchodzi w porządku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #75  
Stary 29-06-2022, 09:29
ejdyska ejdyska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 221
Domyślnie

Grunt, to dobrze się do kompletowania takiej wyprawki przygotować. Stworzyć listę a dopiero na jej podstawie robić zakupy. Ja szukałam wielu informacji w sieci i myślę, ze takie blogi parentingowe to bardzo dobre źródło informacji. Od siebie polecam na pewno Dbamy o Dziecko https://dbamyodziecko.pl/. To taka kopalnia wiedzy i inspiracji dla rodziców dzieci w każdym wieku - od niemowlaka do nastolatka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #76  
Stary 22-07-2022, 23:30
Oliwkaaa Oliwkaaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 351
Domyślnie

Cytat:
Napisał Amela22
Ostatnio zamówiłam sobie śliczne ręczniczki i kocyki z Ceba. Bardzo przyjemny materiał, miły i delikatny, ładne wzory do wyboru i cenowo wchodzi w porządku.

Też mam z Ceba kilka akcesoriów jak własnie kocyki czy rogala do karmienia i jestem z nich zadowolona. Mają duży wybór, śliczny design no i jakościowo rzeczy są super.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #77  
Stary 31-01-2023, 11:47
Lila882 Lila882 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2022
Posty: 151
Domyślnie

Najtrudniej było mi znaleźć wózek. Całe szczęście tą decyzję mam już za sobą - wybrałam EasyGo Virage Ecco. Przekonał mnie do siebie ceną, niską wagą i dobrymi opiniami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #78  
Stary 04-02-2023, 20:58
AndziaL AndziaL is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 404
Domyślnie

Ostatnio zamówiłam sobie z Ceba baby właśnie prze śliczne kocyki dla córci. Piękny design, super materiał- miekki, delikatny. z kocykami nawet po praniu nic złego się nie dzieje a córcia uwielbia się do nich przytulać!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #79  
Stary 08-02-2023, 11:34
Marika00 Marika00 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 613
Domyślnie

U malucha może też wystąpić alergia na mleko krowie. Warto wiedzieć, że w takiej sytuacji najlepiej zakupić mleko modyfikowane Bebilon Prosyneo HA. W aptekach DOZ kupicie także mleko początkowe z tej serii mlek.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #80  
Stary 15-02-2023, 10:48
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 815
Domyślnie

Porządny wózek jest obowiązkowy w wyprawce malucha. Myślę, że Euro-Cart Flex jest wart uwagi, bo jest to wózek na całe wózkowanie i każdy teren. Polecam!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:18.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.