kobiety.net.pl   
Strona g³ówna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Zwi±zki   ¯ycie   Klub  


Wróæ   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa u¿ytkownika
Has³o
Zarejestruj siê FAQ Blogi Galerie U¿ytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzêdzia w±tku Przeszukaj ten w±tek Wygl±d
  #1  
Stary 24-10-2017, 17:23
Tomson Mê¿czyzna Tomson is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 743
Domy¶lnie Naturalne produkty

no powiem, Wam ¿e coraz bardziej ¶wiadomie podchodzê do jedzenia. Bo coraz gorzej siê czujê i win± obarczam w³a¶nie ¿ywno¶æ no i jako¶æ powietrza. Obecnie studiujê to http://zdrowedodatki.pl/dodatki-do-zywnosci , ¿eby mieæ ¶wiadomo¶æ co jest dodawane do ¿ywno¶ci i jak to na nas wp³ywa. Jak to mówi± jeste¶my tym co jemy, wiêc po tym jak siê czujê od jakiego¶ czasu to a¿ strach my¶leæ co jadam.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #2  
Stary 26-02-2018, 20:56
turina turina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 939
Domy¶lnie

To akurat prawda, ze jedzenie jest coraz gorsze i trzeba uwazac na to, co sie wybiera. Ja np ostatnio bardzo uwazam na sery zolte i wybieram te, ktore maja nizsza zawartosc tluszczu, a wieksza bialka
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #3  
Stary 27-02-2018, 10:14
dariawaria dariawaria is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 569
Domy¶lnie

na "zdrowej" ¿ywno¶ci te¿ mo¿na siê przejechaæ warto sprawdzaæ etykiety
__________________
klasyczne lampy pod³ogowe
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #4  
Stary 02-03-2018, 23:21
lucy92e lucy92e is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 706
Domy¶lnie

Wyrób w³asnorêczny zawsze jest chyba najlepszy, te¿ tak uwa¿acie? Mia³am ostatnio okazjê skosztowaæ sera koryciñskiego i nie ukrywam, ¿e bardzo mi zasmakowa³. Teraz szukam w sieci gdzie kupiæ ser koryciñski.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #5  
Stary 03-03-2018, 12:53
jessa jessa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 4
Domy¶lnie

Macie racjê - mimo tej ca³ej ¿ywno¶ci "eko" i tak nie mo¿na mieæ pewno¶ci, ¿e jest to wszystko takie zdrowe na jakie wygl±da.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #6  
Stary 20-05-2018, 20:04
krokus13 krokus13 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 569
Domy¶lnie

A je¿eli chodzi o s³odkie to jak sobie z tym radzicie? Ja mieszkam w okolicach krakowa i jak mam ju¿ chêæ na co¶ s³odkiego to wybieram http://starapaczkarnia.pl/nasze-punk...ow-stradomska/ Tatmejsze p±czki s± wypiekane na bie¿±co na miejscu bez konserwantów i regulatorów smaku. Bardzo dobre i zdrowe s³odko¶ci
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #7  
Stary 21-05-2018, 11:29
dywka dywka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 901
Domy¶lnie

Najwa¿niejsze jest to, aby produkty które kupujemy nie by³y przetworzone. Ja siê ju¿ nauczy³am, ze wiele rzeczy mozna zrobiæ samemu. Teraz my¶lê o tym, aby zacz±æ wyrabiaæ wêdliny, wêdziæ je. Tutaj https://swojskiwyrob.pl/nowe-produkty mo¿na kupiæ sprzêty i akcesoria niezbêdne do wyrobu wêdlin.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #8  
Stary 30-05-2019, 10:54
vilma vilma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 844
Domy¶lnie

Dobrze, ¿e jest coraz wiêcej miejsc, gdzie mo¿na kupiæ zdrow± ¿ywno¶æ. Ja zawsze sprawdzam sk³ady, bo to dla mnie podstawa. Polubi³am produkty od https://krukam.pl/ , a czêsto zamawiam u nich olej kokosowy. Zimnot³oczony, nieoczyszczony, w pe³ni naturalny, bez konserwantów, sztucznych barwników i aromatów. Do sma¿enia jest genialny ale zdradzê Wam, ¿e stosujê te¿ jako od¿ywkê do w³osów
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #9  
Stary 30-05-2019, 16:57
Kwietniova's Avatar
Kwietniova Kwietniova is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 4
Domy¶lnie

Ja równie¿ staram siê u¿ywaæ tylko naturalnych kosmetyków.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #10  
Stary 30-06-2019, 18:30
berry berry is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 366
Domy¶lnie

Ja stawiam na ¿ywno¶æ ekologiczn±, któr± kupujê od sprawdzonego ¼ród³a jakim jest KRUKAM.PL . Moj± pasj± jest w³asnie ekologiczny tryb ¿ycia, dlatego nie mam ¿adnych w±tpliwo¶ci, ¿e najlepszym posuniêciem by³o zrezygnowanie z kupowania marketowych produktów na rzecz w³a¶nie takiej ¿ywno¶ci ze sklepów bio, eko. Ka¿demu polecam dla zdrowia.
Odpowied¼ z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzêdzia w±tku Przeszukaj ten w±tek
Przeszukaj ten w±tek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygl±d

Zasady pisania postów
Nie Mo¿esz: tworzenie nowych w±tków
Nie Mo¿esz: odpowiadanie na posty
Nie Mo¿esz: wys³anie za³±czników
Nie Mo¿esz: edytowanie swoich postów

vB code jest W³.
U¶mieszkiW³.
kod [IMG] jest W³.
kod HTML jest Wy³.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:52.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.