kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Wizaż
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #61  
Stary 06-11-2019, 21:30
ptaszyna ptaszyna is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 17
Domyślnie

Online zawsze taniej... Niby przesyłkę trzeba opłacić, ale koszt zawszyczaj i tak korzystnie się rozkłada.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #62  
Stary 06-11-2019, 23:41
manka11 manka11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 123
Domyślnie

Nawet płyny do kąpieli, żele mogą podrażniać skórę i dlatego staram się dobrze wybierać takie kosmetyki. Płyn do kąpieli aromatyczna kąpiel vital HB. Ma on właściwości nawilżające i warto tym kosmetykiem spróbować zadbać o swoje ciało. Moja skóra jest delikatna i to dzięki temu, że kosmetyk ma dobry skład.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #63  
Stary 08-11-2019, 10:00
Bambi89 Bambi89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 221
Domyślnie

Pewnie, że kosmetyki warto kupować w sieci.

Ostatnio edytowane przez Bambi89 : 23-12-2019 o 13:41.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #64  
Stary 30-11-2019, 23:04
olivkaa olivkaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 324
Domyślnie

Gdybyś szukała lakierów hybrydowych zajrzyj na https://lakieryhybrydowe.pl/pl/c/LAKIERY-HYBRYDOWE/68 Wybór jest ogromny a ceny nie odstraszają. Ja właśnie zastanawiam się nad zamówieniem kilku kolorów Od jakiegoś czasu samodzielnie maluję paznokcie i sukcesywnie zwiększam ilość lakierów w kolekcji
Odpowiedź z Cytowaniem
  #65  
Stary 01-12-2019, 17:15
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 414
Domyślnie

Nie stać mnie na drogie kosmetyki, dlatego poszukuję ekonomicznych rozwiązań. Na szczęście obecnie, sklepów, które oferuje kosmetyki o dobrym składzie w dobrej cenie nie brakuje. Ten: https://forever-kosmetyki.pl jest jednym z nich.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #66  
Stary 02-12-2019, 08:14
marek332 Mężczyzna marek332 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 44
Domyślnie

Ja teraz praktycznie wszytsko kupuje online a tym bardziej kosmetyki. Nie muszę chodzić po sklepach i szukać po półkach tego co akurat mam kupić. Ostatnio zamówiłam kosmetyi ze strony dermalogica.pl i naprawde sa świetnej jakosci. Poelcam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #67  
Stary 03-12-2019, 11:20
Mari77 Mari77 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 22
Domyślnie

Jakiś czas temu w internecie napotkałam się na dane o tym na blogu - http://mezoterapia-dla-ciebie.pl .To wyjątkowo mądry wpis. Myślę, że można się dzięki nim dużo dowiedzieć. Zajrzyjcie sobie sami a nie będziecie żałować. Są tam również inne fajne artykuły.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #68  
Stary 11-12-2019, 21:04
simonis.kyla simonis.kyla is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2019
Posty: 4
Domyślnie

Na pewno online jest większy wybór i można trafić na spore promocje cenowe, więc opłaca się właśnie tam kupować kosmetyki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #69  
Stary 30-12-2019, 12:38
bareczka bareczka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 298
Domyślnie

Ja bardzo dużo rzeczy kupuję w sieci, zwłaszcza kosmetyki, gdzie ich wybór jest chyba największy. Ostatnio myślę nad nimi https://piwnekosmetyki.pl kosmetyki piwne to nowość i chętnie je wypróbuje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #70  
Stary 30-12-2019, 22:08
olivkaa olivkaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 324
Domyślnie

Ja online kupuję podkład, lakiery hybrydowe, balsam i perfumy. Nie lubię chodzić do drogerii stacjonarnych - online jest taniej. Poza tym mam już swoje ulubione kosmetyki i co miesiąc zamawiam to samo. Dlatego nie widzę sensu w chodzeniu do galerii.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:22.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.