kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 31-10-2017, 17:23
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

ja wolę okulary, soczewki nie są mi potrzebne poza tym nie lubię grzebać sobie w oczach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 02-11-2017, 12:52
marysiaa marysiaa is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 89
Domyślnie

Ja noszę okulary, jakoś nie mogę się przekonać do soczewek. Próbowałam kilka razy, ale po prostu to zakładanie i ściąganie jest dla mnie zbyt niekomfortowe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 05-11-2017, 19:16
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

Ja nosze okulary, znacznie lepiej się w nich czuję niż w soczewkach.
Ostatnio trafiłam na http://www.optyk-kocieoko.pl i chyba się tam umówię na wizytę w najbliższym czasie. Muszę zmienić okulary i zrobić badanie wzroku. Z tego co widziałam oferta tego optyka jest bardzo rozbudowana i mają piękne oprawki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 09-11-2017, 15:33
justa31 justa31 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 204
Domyślnie

noszę często soczewki, obowiązkowo przed założeniem zakraplam sobie hialeye free, bo inaczj bylo by ciężko, bo których bym nie używała to wszystkie wysuszają oczy. A tak mogę nosić komortowo soczewki cały dzięń, oczy nie pieką, nie bolą ipo zdjęciu szkieł nie są zaczerwienione
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 10-11-2017, 10:13
agniecha agniecha is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2017
Posty: 6
Domyślnie soczewki

soczewki to super wygoda ale niestety też często bardzo wysuszaja oczy, dla mnie to największy problem bo czasami po tych paru godzinach w szkłach i to jeszcze przed komputerem to czy mam bardzo czerwone, pieką, łzawią i potem już nawet na drugi dzień jet problem żeby soczewki załozyć, stosujecie jakieś krople pod soczewki?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 12-11-2017, 13:07
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

To prawda ja tez nie lubię grzebać przy oczach. Dlatego wybieram okulary korekcyjne. Znalazłam dobrej marki https://eyewear24.net/product-pol-21...8679-1128.html Metalowe. lekkie i eleganckie. A do tego niedrogie w cenie promocyjnej. Znajdziecie w tym sklepie też wiele innych propozycji. Warto sprawdzić. bo moim zdaniem bez problemu znajdziecie coś dla siebie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 29-11-2017, 12:53
justa31 justa31 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 204
Domyślnie

Cytat:
Napisał agniecha
soczewki to super wygoda ale niestety też często bardzo wysuszaja oczy, dla mnie to największy problem bo czasami po tych paru godzinach w szkłach i to jeszcze przed komputerem to czy mam bardzo czerwone, pieką, łzawią i potem już nawet na drugi dzień jet problem żeby soczewki załozyć, stosujecie jakieś krople pod soczewki?
koniecznie zainwestuj w krople do oczu, jakby nie hialeye free to musiałąbym już dawno zrezygnowąc z noszenia soczewek, a tak mogę je nosić nawet codziennie i nie czuje nieprzyjemnego wysuszenia czy piasku pod oczami, a tak mi się robilo jak nosiłam dużej soczewki, teraz jest spoko, zakraplam przed założeniem i nosze cały dzień soczewki bez problemu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 29-11-2017, 18:08
zulma zulma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 514
Domyślnie

Kobietki, które noszą szkła kontaktowe - które wybieracie, jednodniowe czy dwutygodniowe? Które są lepsze w Waszej ocenie?
Ja powoli skłaniam się ku przestawieniu na jednodniówki. Mają naprawdę wiele zalet: https://www.acuvue.pl/soczewki-kontaktowe/trueye/zalety . Chyba po prostu zamówię opakowanie na próbę i przekonam się, jak się sprawdzają w praktyce.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 30-11-2017, 12:51
marzar marzar is offline
Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 39
Domyślnie

Zdecydowanie wolę okulary. Nawet sport uprawiam w okularach i wcale nie przeszkadzają.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 07-12-2017, 09:57
Kostka Kostka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 1 386
Domyślnie

Okulary. Soczewek nie mogę nosić.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:50.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.