kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 18-09-2019, 09:48
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie meble z domu meblowego Burzyńscy

Hej wszystkim Macie jakieś doświadczenia z meblami z tego sklepu ? Planuje niewielki remont w sypialni i pokoju córki a tu znalazłam kilka ciekawych kolekcji. polecacie ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 18-09-2019, 10:08
bisiunka bisiunka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 80
Domyślnie

tych sklepów z meblami jest tak dużo, że czasem faktycznie trudno zdecydować się na jedną konkretną ofertę. Jeśli chodzi o ten sklep to nie wypowiem się bo nie kupowałam nigdy u nich. Oni działają tylko w sieci czy mają też jakiś sklep stacjonarny?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 18-09-2019, 14:45
Mia Wallace's Avatar
Mia Wallace Mia Wallace is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 168
Domyślnie

A masz może na myśli jakieś konkretne meble? Jeśli potrzebne jest Ci łóżko do sypialni, czy inny mebel, który powinien charakteryzować się wysoką jakością wykonania, to nie ograniczaj się jedynie do jednego sklepu / producenta. Czasami lepiej poświęcić nieco więcej czasu na poszukiwania, niż się później rozczarować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 20-09-2019, 12:33
kiki998 kiki998 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 532
Domyślnie

dom meblowy znajduje się w Zielonej Górze ale jak najbardziej mozna też składać zamówienia internetowe ja wyposażałam u nich większą część mieszkania jakieś 2 lata temu i mogę polecić Fajne, nowoczesne i przede wszystkim dobre jakościowo meble.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 26-09-2019, 21:44
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

dzięki za info! No ja właśnie szukam czegoś co starczy na kilka dobrych lat, nie chce kupować w typowych sieciówkach bo z doświadczenia wiem, ze z jakością bywa niestety różnie ;/ a tu i cenowo wygląda to bardzo rozsądnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 01-10-2019, 15:02
kiki998 kiki998 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 532
Domyślnie

dokładnie tak jak będziesz zamawiać przez internet to ta dostawa też jest w miarę sprawna ( u mnie wszystko dotarło po jakiś 2 tygodniach max). wszystko jest dobrze zabezpieczone do transportu, ze składaniem też nie mieliśmy większych problemów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 01-10-2019, 18:24
sgutmann's Avatar
sgutmann sgutmann is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 4
Domyślnie

Ja ostatnio zamawiałem tam kilka mebli i wszystko sprawnie i szybko doszło. Dobrze zabezpieczona paczka i wszytko było jak należy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 24-10-2019, 09:46
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

ekstra, bardzo Wam dziękuje za informacje Już zrobiłam wstępna listę zakupów i jeszcze muszę obgadać tą koncepcję z mężem i jak będzie akcept to zamawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 11-12-2019, 14:20
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

chciałam tylko wspomnieć, że meble zamówilismy w domu meblowym państwa Burzyńskich dobrze, że przed świętami jest co robić w domu to nie czekam niecierpliwie na dostawę haha raz jeszcze dzięki za pomoc
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:59.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.