kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 20-08-2015, 07:46
Bambinia Bambinia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 6
Domyślnie Po tarasie zadaszenie ?

W tym roku w końcu udało nam się z mężem zakończyć budowę tarasu. Nie przyszło to nam łatwo bo niestety fachowcy nie przychodzili w terminie i ich obietnice okazały się zgubne, bez pokrycia. Mniejsza o to wracam do tarasu położyliśmy płytki, wszystko pięknie ładnie wygląda ale czegoś nam a w zasadzie mojemu mężowi brakowało. Zastanawiamy się również nad jakimś zadaszeniem tarasu. Słyszeliśmy od znajomych, że to jest nawet lepsze jak markizy. Czy ktoś może się wypowiedzieć czy takie zadaszenie jest funkcjonalne ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 20-08-2015, 18:36
bialamarta bialamarta is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 7
Domyślnie

Nie wiem o jakim innym zadaszeniu mówisz... Dla mnie dobry rozwiązaniem jest markiza i o innym nie słyszałam. Chyba, że masz na myśli po prostu daszek przymocowany na stałe. Ale moim zdaniem nie jest to dobry pomysł, bo czasem człowiek chciałby się poopalać na tarasie w pełnym słońcu, a tu taki dach po prostu zasłania słońce na stałe i nie ma możliwości go usunąć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 21-08-2015, 10:15
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Ja bym zrobiła zadaszenie z płótna żeglarskiego. Ładnie to wygląda.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 24-08-2015, 18:05
seba33 seba33 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 6
Domyślnie

Tak i to zdecydowanie zadaszenie półokrągłe da Ci super wyglądowy efekt i spełni swoje zadanie w 100 % w zimie, jednak ochroni i to mega dobrze przed śniegiem i łatwiej je czyścić jeżeli już zachodzi taka potrzeba.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 26-08-2015, 09:20
asiaa123 asiaa123 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 7
Domyślnie

W przypadku tarasu najlepiej zrobić jakiś porządny daszek, może taki, który będzie przepuszczał światło? Mi się wydaje, że takie zadaszenie to bardzo dobry pomysł i do tego naprawdę bardzo funkcjonalny, bo na takim tarasie możesz przebywać i, kiedy świeci słońce i, kiedy pada deszcz, więc w zasadzie zawsze Ja polecam coś takiego https://www.metal-gum.com/zadaszenie-tarasow , może akurat Ci się spodoba i przypadnie coś takiego do gustu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 31-08-2015, 20:12
eleska eleska is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2015
Posty: 4
Domyślnie

Wiesz co moim zdaniem zadaszenie tarasu będzie na pewno bardzo praktyczne. Mając zadaszony taras możesz z niego spokojnie korzystać, nawet gdy pada deszcz. Spokojnie możesz rozłożyć się w fotelu na tarasie z kubkiem gorącej herbaty, kawy czy czekolady. Ja jestem zwolenniczką zadaszeń z pleksi. Są bardzo estetyczne, dopasujesz do każdej przestrzeni.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 31-08-2015, 20:58
Bambinia Bambinia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 6
Domyślnie

Co do tarasu po dłuższej naradzie w końcu z mężem poszliśmy na kompromis. Nie szukaliśmy żadnych fachowców z naszej okolicy czy po znajomości jakiegoś typowego Mietka, który jest od wszystkiego. Postanowiliśmy teraz trochę zaszaleć i skorzystać z oferty najlepszej firmy z naszej pobliskiej miejscowości. Jej siedziba była bardzo blisko koło nas. Lepiej trafić nie mogliśmy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 04-09-2015, 14:07
katakata katakata is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2013
Posty: 311
Domyślnie

No to świetnie, że podjęliście słuszne decyzje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 29-12-2015, 13:48
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

Dokładnie się na tym nie znam, ale znajoma jak sobie taras i też właśnie z zadaszeniem to korzystała z usług tej firmy: http://www.dombal.com.pl/ Myślę, że oni by Ci dobrze doradzili i pomogli, w końcu sie znają na swojej robocie bo jej taras wygląda cudownie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 30-12-2015, 11:03
kasik86 kasik86 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 12
Domyślnie

W moim domu jest coś takiego wykonane oczywiście z drewna, dodatkowo blisko tego posadziliśmy winogron i od kilku lat rzeczywiście piękne pnie się do góry, we wrześniu można sobie skubać piękny winogronek
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:48.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.