kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 02-03-2016, 18:39
Mikaela Mikaela is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 622
Domyślnie

Moja babcia zawsze chce leki. Czytam o essentiale forte dawkowanie żeby wiedzieć jak ma to przyjmować. Bo chciała aby jej to kupić i jeszcze inne witaminy. Wiem że z emerytury raczej jej ciężko więc kupuję co potrzebuje. Co tego zawsze jakaś dobra książka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 17-03-2016, 12:28
wiosenniemi wiosenniemi is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 5
Domyślnie

Śliczna broszka dla modnej Pani.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 21-03-2016, 18:32
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

A może zobacz magne b6 max ulotka. Taki prezent babci nie zaszkodzi. magnez bardzo korzystnie wpływa na energię życiową. Dba też o dobry stan kości. A to w starszym wieku jest bardzo ważne. Taki prezent powinien babci sie spodoba, tym bardziej że jak piszesz babcia lubi leki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 22-03-2016, 08:04
kasik86 kasik86 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 12
Domyślnie

Może po prostu bukiet kwiatów i wieczór z nią? Starsze osoby bardziej cenią poświęcony im czas niż rzeczy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 29-03-2016, 13:02
elaearb elaearb is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 4
Domyślnie

Kwiatki, czekolada, kawa ziarnista. Wg mnie takie prezenty sprawdzają się bardzo dobrze przy wizytach u babci Moja jest zadowolona, bo sama pije kawę w dużych ilościach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 23-04-2016, 15:15
kate_ kate_ is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 148
Domyślnie

A może jakiś sprzęt AGD? Jeśli babcia lubi gotować, a na prezent możemy przeznaczyć większą kwotę, to może warto popatrzeć np. za jakąś kuchenką mikrofalową. Widziałam, że Candy ma fajne w ofercie. A może nawet złożyć się wspólnie z innymi członkami rodziny i nawet jakąś pralkę albo lodówkę? Takie praktyczne prezenty są zawsze najlepsze.

Ostatnio edytowane przez kate_ : 24-04-2016 o 11:17.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 28-04-2016, 13:58
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

Możecie się śmiać ale moja babcia uparła się że będzie hodować kury i chce żeby jakieś dla niej wybrać. Dlatego kupiłam jej kurczaki z oferty na sprzedajemy.pl/temat/kury+rosa i sama, aż nie mogłam się nadziwić jakie one słodkie. Babcia trochę na stare lata zdziwaczała ale nie szkodzi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 28-04-2016, 18:12
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Jak potrzebowała, to czemu nie? Ja też mam babcię na wsi i też ma dziwne zachcianki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 29-05-2016, 17:13
nosleep nosleep is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 386
Domyślnie

No ja mojej kurczaków raczej nie kupie chyba, że już takiego w mięsnym Ostatnio postawiłam na praktyczne prezenty i wybrałam babci fajną posciel 3D. Za jej czasów takiej nie było więc zrobiła na niej ogromne wrażenie. Prezent był trafiony bardzo.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 15-06-2016, 11:40
krateczka krateczka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 96
Domyślnie

zależy jakim budzetem dysponujesz. Ja ostatnio się szarpnelam na ten dzien i mojej ukochanej babci sprezentowałam turnus wypoczynkowy w hotelu Abidar w Ciechocinku. Hotel ten wybralam ze wzgledu na bardzo kameralny klimat (firma prowadzona rodzinnie) do tego maja SPA, a w cenie noclegu jest korzystanie z jacuzzi i sauny bałam sie że moja babcia ograniczy sie do wypoczynku w pokoju ale jak sie potem okazalo skorzystała prawie z wszystkich tutaj wymienionych rzeczy
__________________
Najlepsze katowice cukiernie Chciałam być dla Niego jak cukier, który nawet po rozpuszczeniu nadaje słodki smak. Okazało się, że On poprostu nie słodzi.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:38.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.