kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #71  
Stary 14-12-2014, 09:31
monisia monisia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2014
Posty: 10
Domyślnie

W sumie to zależy też od tego gdzie chce się mieszkać. W małym mieście bardziej chyba opłaca się dom, bo działki nie są aż tak drogie i wszędzie i tak będzie blisko. W większych miastach natomiast chyba bardziej ceni się możliwość jak najszybszego przemieszczania się po mieście i najlepiej jest mieszkać jak najbliżej centrum - wtedy w grę wchodzą już tylko bloki. Nawet na obrzeżach większego miasta chyba bardziej opłacają się mieszkania bo działki są bardzo drogie, nie wspominając już nawet o koszcie wybudowania takiego domu. Ja mieszkam od niedawna w Poznaniu i zdecydowałam się kupić nowe mieszkanie (dokładnie na tym osiedlu http://www.pbg-erigo.pl/oferta/miesz...ty/ecoria.html) i jestem bardzo zadowolona. Dla mnie chyba mieszkanie jest lepsze, ale to tylko moje subiektywne zdanie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #72  
Stary 14-12-2014, 10:42
ExtraAyanna1993 ExtraAyanna1993 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2014
Posty: 9
Domyślnie

Ja szczerze mówiąc mam podobną opinię jak użytkowniczka wyżej Mieszkając w większym mieście jakoś średnio wyobrażam sobie mieszkanie w domku jednorodzinnym. Należałoby wtedy przenieść się na sam koniec miasta, a skoro tak...to czy nie prościej przenieść byłoby się do miasta mniejszego, ale móc zamieszkać w miarę w jego centrum?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #73  
Stary 15-12-2014, 09:40
zazou's Avatar
zazou zazou is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2014
Posty: 30
Domyślnie

Ja mieszkam na wsi i szczerze mówiąc nie wyobrażam już sobie przeprowadzenia się do mieszkania w mieście. Głośno tam, zamieszanie wszędzie... A u siebie mam las, własny dom i święty spokój.

Nie zamieniłabym za żadne skarby domu na mieszkanie! Nie ma mowy
__________________
Ejże! Kto to widział króla zwierząt z grzywą niczym pchła?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #74  
Stary 18-12-2014, 17:10
klubra klubra is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2014
Posty: 22
Domyślnie

Ja wybrałabym dom. Koniecznie z dużym ogrodem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #75  
Stary 19-12-2014, 21:18
SANTANA2921 SANTANA2921 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2014
Posty: 12
Domyślnie

Dokładnie - dom na wsi, z ogródkiem. Nie ma nic lepszego. Przekonałam się o tym dopiero po wyprowadzce z ciasnego mieszkania w centrum dużego miasta.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #76  
Stary 28-12-2014, 11:02
gosiakowicz gosiakowicz is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2014
Posty: 9
Domyślnie

Marzy mi się dom z ogródkiem. Mam jednak taką pracę, która i tak nie pozwoliłaby mi na zajmowanie się ogródkiem. Może za kilka lat to się zmieni i uda nam się z mężem zamieszkać za miastem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #77  
Stary 28-12-2014, 14:07
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

U mnie mieszkanie zdecydowanie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #78  
Stary 28-12-2014, 22:44
marlenan marlenan is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2014
Posty: 8
Domyślnie Dom !

Osobiście jestem za domem, szczególnie z perspektywy przyszłego założenia rodziny, takie przysłowiowe "żeby dzieci miały się wybiegać". Sama po sobie wiem, że za nic w świecie bym tego nie oddała .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #79  
Stary 30-12-2014, 10:56
Lalantha Lalantha is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2014
Posty: 13
Domyślnie

Ogólnie rzecz biorąc dom jest lepszy (na pewno jest "pewniejszy"), ale z drugiej strony moim zdaniem dużo zależy od tego, gdzie ten dom w ogóle jest. Bo jeśli gdzieś daleko od miasta i w ogóle od ludzi, to już robi się mniej ciekawie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #80  
Stary 02-01-2015, 11:14
Marylin85 Marylin85 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2014
Posty: 9
Domyślnie

Jeśli to jakiś wielki dom gdzieś na uboczy na peryferiach miasta to może lepszym wyborem będzie mieszkanie gdzieś w bloku wśród ludzi. Przecież nawet w bloku dzieci mogą się gdzieś wybiegać bo od tego są te place zabaw. Tam mogą poznać inne dzieci do zabawy z bloków.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:39.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.