kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 22-04-2022, 19:41
rozalka99 rozalka99 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 252
Domyślnie Własne studio urody

Cześć, dziś chciałabym zapytać Was, czy otwarcie własnego studia urody, to dobry pomysł? Na rynku jest sporo tego typu lokali i boję się, że się nie utrzymam. Zwłaszcza, że w przeszłości miałam już swój niewielki biznes, ale nie wyszło. Boję się, że teraz będzie podobnie. Z drugiej strony chcę uwierzyć w siebie. Myślicie, że warto ryzykować?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 22-04-2022, 22:42
beata190 beata190 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2022
Posty: 1
Domyślnie

Z jednej strony takich salonów jest naprawdę sporo, ale każdy z nich ma dość oblegane terminy, dlatego uważam, że jest popyt na tego typu usługi i mogłoby to wypalić trzymam kciuki
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 25-04-2022, 15:04
mona21 mona21 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 730
Domyślnie

Dokładnie tak. To może wypalić. Ale oczywiście zawsze warto zasięgnąć różnorodnej porady na dany temat. Dlatego ja zostawię ci namiar na Maga Magnusa. Tutaj https://jasnowidz.net/ go znajdziesz. Doradza na różnych płaszczyznach - także biznesowej. Człowiek z ogromny, bo ponad 30 letnim doświadczeniem i mnóstwem zadowolonych klientów, w wielu krajach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 26-04-2022, 18:21
karinos83 karinos83 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 207
Domyślnie

Dokładnie tak, teraz na rynku jest duża konkurencja, a mamy trudne czasy, więc pomoc jasnowidza może być przydatna. A skoro Mag Magnus ma 99% skuteczności, to ja bym się nie zastanawiała. Ma 30 lat doświadczenia, a pracował też w Niemczech, Szwecji, Anglii czy Norwegii. Miliony ludzi jest zadowolonych ze współpracy z nim, więc kontakt przed podjęciem decyzji wskazany.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 04-03-2024, 20:17
joanana joanana is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 233
Domyślnie

Mając własne studio urody, na pewno warto inwestować w różne kursy i szkolenia. Ktoś może ma doświadczenie z takiego typu szkoleniami online - https://szkolenia-kargroup.eu/produk...-kosmetyczka/? Co sądzicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:22.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.