kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #81  
Stary 29-03-2019, 21:16
Mikaela Mikaela is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 621
Domyślnie

Próbowałam wiele razy różnych diet ale sama nie potrafię kombinować tak w kuchni i wymyślać posiłków. Także tym razem wybiorę sobie dietę ze strony http://dietly.pl/ i zamówie któryś catering. To najlepsze rozwiązanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #82  
Stary 29-04-2019, 23:53
Alińcia Alińcia is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 39
Domyślnie

od zawsze starałam się zdrowo odżywiać, ale teraz zajmuje mi to znacznie więcej czasu niż kiedyś... a może mam go mniej... :/ w każdym razie zdecydowałam się zamawiać catering dietetyczny, moim zdaniem jest to wygodna dieta,nie muszę się martwić o posiłki, a do tego wiem, że jem zdrowo
Odpowiedź z Cytowaniem
  #83  
Stary 30-04-2019, 13:32
nosleep nosleep is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 383
Domyślnie

Teraz nie jest łatwo zdrowo sie odzywiać bo jedzenie napchane jest chemia ktora nie jest dobra dla organizmu. Ja jak zjem cos niezdrowego to od razu mam wzdecia i czuje sue zle, brzuch mam wielki i po prostu mam mega dyskomfort./ Czasem rezygnuje z wyjscja ze znajomymi na fastfood bo wiem, czym to sie dla mnie kończy. No ale jak sie skusze na takie jedzenie to zawsze biore od razu ulgasim, bo wiem, że po nim nie bede miała wzdecia i złego samopoczucia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #84  
Stary 05-08-2019, 16:15
turina turina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 934
Domyślnie

Ja sobie regularnie robię też takie soki świeżo wyciskane. One są bardzo odżywce. A kupilismy tą wyciskarkę hurom - https://sklep.puregreen.pl/hurom/ Banalna w obsłudze i takie pyszności z niej wychodzą!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #85  
Stary 06-08-2019, 12:52
tetrisekk tetrisekk is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 180
Domyślnie

Jak lubisz robić samemu jedzenie to zerknij co mają nowego w Lidlu, bo fajne rzeczy. Nie mówię tylko o warzywach i owocach, ale mięso mają spoko. Nowa gazetka Lidl ma nawet teraz w promocji. Zdrowe jedzenie też da się ogarnąć z marketu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #86  
Stary 06-08-2019, 15:34
witka witka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 25
Domyślnie

Przede wszystkim warto urozmaicać dietę i wprowadzić do niej więcej owoców, warzyw, kasz, pełnoziarnistych makaronów, zdrowe tłuszcze, czyli np. awokado lub dobre jakościowo oleje roślinne. No i niestety zastąpić smażenie pieczeniem, zamiast napojów gazowanych woda, zioła, ewentualnie raz na jakiś czas sok. Niby te zmiany nie są duże, ale nawet stopniowe ich wprowadzanie może mieć spore znaczenie dla organizmu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #87  
Stary 21-11-2019, 11:29
maria maria is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 6
Domyślnie

Sprawdz katalog caterngów i wybierz najlepszy dla siebie link tutaj : https://www.cateringi-dietetyczne.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #88  
Stary 21-11-2019, 14:46
JuliaBed JuliaBed is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 258
Domyślnie

Ja z racji, że sama jakoś nie bardzo umiem zdrowo gotować zamawiam sobie catering z Wygodnejdiety. Z nimi jem smacznie, świeżo, zdrowo i co ważniejsze regularnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #89  
Stary 21-11-2019, 19:25
hendyman hendyman is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 232
Domyślnie

Dla mnie zdrowe odżywianie to przede wszystkim dobrej jakości składniki których uważam w kuchni oraz zastępowanie produktów ich zdrowszymi wersjami, by każdym posiłkiem zyskiwać zdrowie. Staram się też przełamywać konwencjonalną kuchnię poprzez takie dodatki jak orzechy nerkowca które kupuję tylko poprzez stronę https://ebakalland.pl/orzech-nerkowca.html by mieć je zawsze pod ręką w kuchni. Dodaje je głównie do sałatek, lecz przede wszystkim to moja ulubiona przekąska, idealna podczas oglądania seriali!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #90  
Stary 21-11-2019, 21:47
gabi gabi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 638
Domyślnie

Bardzo dużo ciekawych artykułów z poradami dotyczącymi jedzenia znajdziesz na https://bello.com.pl/ Ja zaczęłam tam zaglądać dwa tygodnie temu i korzystam z porad. Chcę schudnąć zdrowo i zdobyta wiedza mi się przyda.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:18.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.