kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Dziecko
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 16-05-2018, 15:07
janczarka janczarka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 283
Domyślnie

uważam, że wózek powinien być przede wszystkim bezpieczny i wygodny zarówno dla malucha jak i rodzica, który go prowadzi. My zdecydowaliśmy się na spacerówkę VIRAGE marki Easy Go i to był strzał w 10 Bardzo praktyczny i funkcjonalny. Ma szerokie siedzisko ( 40 cm ), opcję składania za pomocą jednej ręki i co moim zdaniem nietypowe - jest przeznaczony dla dzieci od momentu urodzenia a nie jak większość spacerówek od 6-go miesiąca życia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 18-05-2018, 21:49
Majka3008 Majka3008 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 333
Domyślnie

Ja wybrałam wózek z Anex serii discovery. Dobrze się prowadzi, bezpieczny i wygodny, poręczny i solidny. Jestem bardzo zadowolona z tego zakupu w wózek świetnie mi służy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 20-05-2018, 12:42
lenka52 lenka52 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 58
Domyślnie

Cytat:
Napisał Majka3008
Ja wybrałam wózek z Anex serii discovery. Dobrze się prowadzi, bezpieczny i wygodny, poręczny i solidny. Jestem bardzo zadowolona z tego zakupu w wózek świetnie mi służy.
A jak to jest z amortyzacją tego wózka? Dla mnie to bardzo ważna kwwestia, bo niestety polskie chodniki bywają rózne, ale chaiałabym rózniez spacerować np po lesie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 24-05-2018, 18:13
palinek123's Avatar
palinek123 palinek123 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 69
Domyślnie

Anex ma świetne wózki, nadają się na polskie chodniki A przy tym prezentują się pięknie!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 25-05-2018, 19:49
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 580
Domyślnie

Też mam podobnie jak gasella x-landera i jestem z niego bardzo zadowolona, mam już nawet dwie dziewczyny chętne na ten wózek jak syn z niego wyrośnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 29-06-2018, 12:04
Majka3008 Majka3008 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 333
Domyślnie

Ja przede wszystkim chciałam aby mój wózek był łatwy w obsłudze, lekki, poręczny i wygodny. To wszystko znalazłam w marce anex i na nią też postawiłam. jestem bardzo zadowolona z tego zakupu i myślę, że wózek posłuży mi jeszcze przy drugim dzidziusiu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 30-06-2018, 13:59
lenka52 lenka52 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 58
Domyślnie

Cytat:
Napisał Majka3008
Ja przede wszystkim chciałam aby mój wózek był łatwy w obsłudze, lekki, poręczny i wygodny. To wszystko znalazłam w marce anex i na nią też postawiłam. jestem bardzo zadowolona z tego zakupu i myślę, że wózek posłuży mi jeszcze przy drugim dzidziusiu

Ja zdecydowałam się jednak na model Sport 3w1 i jestem mega zadowolona! Solidne wykonanie, łatwa obługa, lekki stelaż i podwójna amortyzacja, spacery to sama przyjemność !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 01-07-2018, 22:14
animuska animuska is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1
Domyślnie

też chciałam anex, po przeczytaniu wielu złych opinii zrezygnowałam Wybrałam joie mytrax i jestem zadowolona. Spacerówka i gondola super wózek kompaktowy nie zajmuje dużo miejsca. Prowadzi się świetnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 02-07-2018, 12:14
palinek123's Avatar
palinek123 palinek123 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 69
Domyślnie

Ja z mojego Anex'a jestem bardzo zadowolona Kupiłabym go jeszcze raz!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 11-07-2018, 14:52
AndziaL AndziaL is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 404
Domyślnie

Postawiłam na anex. Sprawdzona, zaufana i solidna firma. Wózek świetnie mi się sprawdza, jest bardzo wygodny i bezpieczny dla maluszka a mnie się dobrze prowadzi. Jest łatwy w obsłudze i lekki
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:20.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.