kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #81  
Stary 26-08-2019, 13:02
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 219
Domyślnie

Wszystko zależy od tego, jakiego pochodzenia jest to ból. Jeśli na przykład jest on związany z miesiączką to ja zawsze biorę coś przeciwbólowego - na przykład Ibuprofen: https://www.doz.pl/apteka/p125859-Ib...ane_60_s zt._. Niedrogo kupuję go w większych opakowaniach w doz.pl. Jestem zadowolona z jego działania.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #82  
Stary 28-08-2019, 15:03
Weronika2405 Weronika2405 is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 52
Domyślnie

Bolesne miesiączki mogą być objawem nieleczonych i pogłębiających się schorzeń - u mnie wykryto akurat endometriozę, ale czasem łączy się to z układem hormonalnym. Dlatego warto umówić się na konsultacje zdrowotne Kraków. Nie zaszkodzi się dowiedzieć, czy wszystko jest ok.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #83  
Stary 03-09-2019, 10:39
JulkazWrocka JulkazWrocka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 6
Domyślnie

Część z tego co tu opisujecie to faktyczne objawy endometriozy. Warto zasięgnąć opinii specjalisty w tym przypadku!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #84  
Stary 15-11-2019, 21:09
Kandice's Avatar
Kandice Mężczyzna Kandice is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 115
Domyślnie

Tu https://www.myob.pl/pms-zespol-napie...miesiaczkowego sporo się dowiesz na ten temat. Według mnie brakuje takich profesjonalnych porad w internecie.
__________________
Są takie rzeczy, które bez względu na to, jak bardzo ich pragniemy, nie mogą się wydarzyć
Odpowiedź z Cytowaniem
  #85  
Stary 06-12-2019, 15:02
DizA DizA is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 686
Domyślnie

w moim przypadku to akurat podziałały tabletki antykoncepcyjne belara. też wcześniej zanim je zaczęłam brać miałam mocne bóle miesiączkowe, ale teraz to nawet ich nie zauważam, okres też skąpy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #86  
Stary 11-12-2019, 20:09
Matyylda Matyylda is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 583
Domyślnie

Słyszamal, ze antykoncepcja działa tez przeciwbólowo ale jednak to sa hormony... ja bym się nie zdecydowała na takie tabletki mimo ze mamsilne bole przy okresie. U mnie bardzo dobrze działa vemonis femi na ból - zawiera metamizol, kofeinę i drotawerynę działająca orzkurczowo wiec nie muszę brac dodatkowo nnic rozkurczowego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #87  
Stary 12-12-2019, 12:56
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 580
Domyślnie

A ja słyszałam że leki przeciwbólowe są bardziej niebezpieczne jak się je bierze w dużych ilościach, ja je łykałam garściami i jak powiedziałam o tym swojej ginekolog to się za głowę złapała. Kazała mi o tym poczytać, no to znalazłam sobie między innymi tą publikację http://antykoncepcjanamiare.pl/boles...tykoncepcyjne/ i zastanowić się nad jakąś antykoncepcją. Nie koniecznie tabletkami bo są przecież też inne metody
Odpowiedź z Cytowaniem
  #88  
Stary 19-12-2019, 19:30
Kandice's Avatar
Kandice Mężczyzna Kandice is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 115
Domyślnie

Popytam żony. Ona pewnie się na tym zna. Odezwę się jak czegoś się dowiem.
__________________
Są takie rzeczy, które bez względu na to, jak bardzo ich pragniemy, nie mogą się wydarzyć
Odpowiedź z Cytowaniem
  #89  
Stary 19-12-2019, 23:29
Miła1975 Miła1975 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 288
Domyślnie

Moje bóle miesiączkowe znacznie złagodniały, od kiedy kontroluję tarczycę. Ale mam problem z nawracającymi zapaleniami, głównie przed miesiączką i krótko po. Oglądałam jednak ostatnio karta charakterystyki octenisept i widziałam, że nawet na to może mi pomóc. Chyba się zdecyduję, bo jednak wiecie, to się powtarzać nie może. A wciąż nawraca i co ja zrobię?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #90  
Stary 07-02-2020, 14:07
nosleep nosleep is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 383
Domyślnie

no u mnie z kontrolą bólu było dość słabo dopówki nei odkryłam vemonisu femi. To tabletki typowo na ból miesiączkowy. Wczesniej to po prostu maiąłm masakre, tak bolał mnie brzuch ze czasem dwa dni nie wychodziłam z łóżka. Jak biore vemonis to mogę normalnie funkcjonować.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:10.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.