kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Małżeństwo
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #41  
Stary 18-05-2019, 22:10
Dafne34 Dafne34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 847
Domyślnie

Ja już tak naprawdę nie pamiętam, ale są takie kwestie na których niewątpliwie nie można oszczędzać jak sala czy dobra orkiestra. W przypadku Małopolski fajną opcją może być jeżeli chodzi o muzykę zespół na wesele kraków: http://silvernight.pl/zespol-na-wesele-malopolska . Mają oni bowiem zarówno szeroki skład, jak również ciekawy repertuar.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Stary 21-05-2019, 14:10
odyn Mężczyzna odyn is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1
Domyślnie

mnie udało się zmieścić w 15 tysiącach, ale dla wielu osób to nie było "wesele" tylko raczej przyjęcie, bo było dokładnie 38 osób łącznie z nami i wszystkimi w rodzinie dziećmi. wynajęliśmy małą restaurację, obiad, w nocy gorące danie, alkohol swój, dekoracje swoje
__________________
Poznaj 5 najważniejszych faktów dotyczących wózka wysokiego składowania - kliknij tu!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Stary 10-07-2019, 12:55
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

Wesele na pewno generuje spore koszty, ale to jedyny taki dzień w życiu, więc na pewno warto sporo zainwestować. Miejsce też musi być odpowiednie. Dom Weselny Astoria w Kaniach to dla mnie świetna miejscówka, zadbana, ładnie wyglądająca sala. Goście na pewno będą zachwyceni weselem tutaj.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Stary 01-08-2019, 02:29
biala12 biala12 is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 97
Domyślnie

Ja swoje wesele próbowałam zrobić jak najtaniej, ale żeby było zapamiętane, na tym mi zależało... i tak też było podziękowania ślubne i inne dekoracje zamówiłam ze strony: https://www.nawesele.net i byłam bardzo zadowolona. Polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Stary 02-08-2019, 13:17
kaskapriv kaskapriv is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 4
Domyślnie

Z mężem zmieściliśmy się w 5 tysiącach, nie robiliśmy nic wystawego, gości też było malutko - same najbliższe nam osoby.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Stary 09-08-2019, 17:25
astraso astraso is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 2 437
Domyślnie

Polecam przeczytać więcej na https://kamagra.co.pl/palenie-papierosow-a-potencja/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Stary 13-08-2019, 14:07
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Z roku na rok ceny rosną. Niestety. Nie ma co porównywać z innymi. Zakłada się 500zł/osobę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Stary 14-08-2019, 14:06
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 219
Domyślnie

A co z salą? Ja w sumie myślę o ślubie plenerowym w Pałacu Domaniowskim: https://palacdomaniowski.pl/wesela-s...olice-radomia/. Bardzo podoba mi się lokalizacja tego obiektu - znajduje się on nad Zalewem Domaniowskim. Warto sobie o nim poczytać więcej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Stary 22-08-2019, 12:47
betta01 betta01 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 10
Domyślnie

To prawda, że wesele zawsze sporo kosztuje i należy liczyć się z wieloma kosztami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Stary 22-08-2019, 21:28
novvaczka's Avatar
novvaczka novvaczka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 4
Domyślnie

My z około 10-15 tysięcy, dokładnie nie pamiętam, ale wesele było dość spore i do tego doliczaliśmy inne bajery.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:09.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.