kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 03-12-2015, 08:23
Kaśka's Avatar
Kaśka Kaśka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2013
Posty: 347
Domyślnie Jaka kosmetyczka z Łodzi

Witam!
Czy mozecie mi polecic dobra kosmetyczke w Łodzi? Kiedys bylam na Tomasza-bardzo bylam zadowolona, niestety aktualnie trzeba czekac na zabieg okolo 2-3 tyg.
Bardzo prosze o dorade.
__________________
Ty jesteś wiedźminem anachronicznym, a ja wiedźminem nowoczesnym, idącym z duchem czasu. Dlatego ty wkrótce będziesz bezrobotny, a ja będę prosperował. Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie już na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 03-12-2015, 10:07
jmalinowska's Avatar
jmalinowska jmalinowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 148
Domyślnie

Byłaś moze w tym gabinecie na Inflanckiej?
http://www.aspasja.pl/

Jestem ich klientka od kilku miesięcy. Wcześniej odwiedzilam bardzo wiele róznych salonów kosmetycznych ale nie byłam w stanie natrafić na taki, który najbardziej by mi odpowiadał. Jestem bardzo zadowolona. Wszystko jest nowe, nowoczesne.Pracuja tam bardzo fajne panie kosmetyczki, które znają sie na tym co robią. Ceny równie nie są tam wysokie. Polecam CI szczególnei wybrać sie tam na pazurki. Robię tam regularnie sobie akryl oraz wyglądają praktycznie tak samo jak prawdziwe.
__________________
Czasami się zastanawiam, czy przypadkiem coś jest ze mną nie tak. Być może za dużo czasu spędzam w towarzystwie moich bohaterów literackich i, co za tym idzie, moje ideały i oczekiwania są zdecydowanie zbyt wysokie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 26-01-2016, 20:55
planika planika is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 47
Domyślnie

Może podzielmy się również doświadczeniami z innych miast. Ostatnio w oko wpadła mi np. oferta tego salonu http://www.spaprzemysl.pl/. Czy ktoś już korzystał z jego usług? Mają wiele fajnych zabiegów na twarz i ciało, a ceny są bardzo atrakcyjne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 27-01-2016, 14:13
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Skoro trzeba czekać to na pewno jest to dobry salon.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 27-04-2017, 16:52
Tomson Mężczyzna Tomson is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 743
Domyślnie

Mam znajomą w Skierniewicach i kiedyś mówiła mi o Piękniejsza Ty, że dostała tam od męża jakiś voucher na zabiegi. Nie wiem jakie dokładnie, ale sobie chwaliła. Jakbyś nie mogła ich wygooglać to tu masz stronę - http://piekniejszaty.pl/kontakt/ - zobacz sobie czy mają w ofercie coś co cię interesuje. Daj znać czy się do nich wybrałaś czy znalazłaś coś innego. Powodzenia!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 01-05-2017, 23:16
boguska boguska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 029
Domyślnie

Zobacz sobie ofertę tego salonu kosmetycznego http://www.twojezacisze.pl/ipl-zamykanie-naczynek.html
Ja się chyba tam wybiorę na zamykanie naczynek bo mam straszne... U nas niestety to rodzinne i potrzebna będzie pomoc specjalisty. Żadne kremy nie pomagają...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 08-05-2017, 22:24
fugazi fugazi is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 91
Domyślnie

Ja bardzo polecam Panią Urszulę Stach, która jako dentysta w Wałbrzychu wielokrotnie zdobyła sobie świetne opinie wśród pacjentów, także poza wyborem kosmetyczki warto też zadbać o stan swojego uzębienia, bo jak wiadomo piękny uśmiech to najlepsza ozdoba kobiety
__________________
Polecam elajo place zabaw nawierzchnie

Ostatnio edytowane przez fugazi : 23-07-2017 o 21:53.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 10-05-2017, 16:19
kizbi1 kizbi1 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 1
Domyślnie

Dzięki wszystkim za polecone miejsca bo również szukam dobrej kosmetyczki w tym mieście, teraz mam w czym wybierać
__________________
http://www.beauty-factory.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 11-12-2017, 18:30
fugazi fugazi is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 91
Domyślnie

Nie ma za co kochana!

Warto polecać dobre osoby bo inni ludzie potem korzystają z tego. Zawsze powtarzam, że polecenie to najlepsza reklama i jeżeli jakiś przedsiebiorca czy firma przypasuje kilku osobom to warto je polecać w gronie znajomych a nie decydować się na nieznajomych. Ja np. szukałem chyba z miesiąc dobrego urządzenia do polerowania i w końcu kuzyn polecił dobrą firmę i zdecydowałem się. Nie żałuję!

Ostatnio edytowane przez fugazi : 21-01-2018 o 17:51.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:32.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.