kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #41  
Stary 06-11-2019, 21:09
gabi gabi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 638
Domyślnie

Koniecznie przeczytaj sobie co na suchą skórę. Myślę, że te informacje mogą ci się przydać. Sama mam bardzo suchą skórę chociaż nie choruję na AZS i szukam rozwiązania mojego problemu. Póki co balsamy i kremy, których używałam się nie sprawdziły.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Stary 30-01-2020, 20:03
Oliwkaaa Oliwkaaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 351
Domyślnie

Na suchą i atopową skórę na pewno świetnie sprawdzi sie seria Atopis od Novaclear. Dogłębnie nawilżają, wygładzają, łagodzą podrażnienia i zapewniają ochronę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Stary 31-01-2020, 17:17
astraso astraso is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 2 437
Domyślnie

Więcej na ten temat dowiesz sie na tej stronie:
https://biobotanic-pro.pl/kategoria-...i-ekologiczne/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Stary 03-02-2020, 10:17
Marika00 Marika00 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 613
Domyślnie

Istnieją specjalne kosmetyki przeznaczone do skóry atopowej. Duży ich wybór ma doz.pl, na przykład taki krem z serii A-TOPIC: https://www.doz.pl/apteka/p131317-Em...wny_krem_50_ml. Pamiętajcie o tym, aby stosować go regularnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Stary 23-02-2020, 17:28
Amela22 Amela22 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 276
Domyślnie

Cytat:
Napisał Oliwkaaa
Na suchą i atopową skórę na pewno świetnie sprawdzi sie seria Atopis od Novaclear. Dogłębnie nawilżają, wygładzają, łagodzą podrażnienia i zapewniają ochronę.

A tu się zgadzam. Mnie akurat tą serię poleciła siostra. Dzięki niej moja skóra w końcu jest odpowiednio nawilżona, natłuszczona i na chłodne dni ma zapewnioną ochronę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Stary 15-11-2023, 11:00
vita vita is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 8
Domyślnie

Ja na azs używam balsam emolientowy do ciała Atopigo. Próbowałam wcześniej różnych produktów i jak na razie z Atopigo jestem najbardziej zadowolona. Bardzo łagodny dla skóry, a przy tym odpowiednio nawilżający balsam.
__________________
Vitalia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Stary 21-12-2023, 13:39
camelia camelia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Miasto: Rzeszów
Posty: 11
Domyślnie

Cytat:
Napisał vita
Ja na azs używam balsam emolientowy do ciała Atopigo. Próbowałam wcześniej różnych produktów i jak na razie z Atopigo jestem najbardziej zadowolona. Bardzo łagodny dla skóry, a przy tym odpowiednio nawilżający balsam.

Właśnie jestem na etapie poszukiwań dobrych emolientów dla dziecka z AZS i ten Atopigo wygląda całkiem nieźle. Pewnie i tak skonsultuję moją decyzję z pediatrą, ale zastanawiam się, jak szybko widać efekty i czy produkt ma jakieś słabe strony?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Stary 11-01-2024, 10:13
vita vita is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 8
Domyślnie

Hmm nie zauważyłam żadnych słabych stron, moim zdaniem bardzo fajny produkt. Jeśli chodzi o łagodzenie swędzenia i przyjemne uczucie nawilżenia, to szybko, już po 1 użyciu widać efekty. Zresztą, najlepiej będzie jak szczegóły przeczytasz sobie na tej stronie i wtedy podejmiesz decyzje: https://atopigo.pl/produkty/balsam-emolientowy
__________________
Vitalia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Stary 17-01-2024, 19:39
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 990
Domyślnie

Ciekawa jestem czy ktoś z Was choruje na łuszczycę? Ja mam ją od około 15 lat. Łuszczyca jest przewlekłą, niezwyczajną chorobą skóry, która dotyka miliony ludzi na całym świecie. Chociaż ta choroba jest dość powszechna, wiele osób nie jest świadomych przyczyn i objawów łuszczycy. Jeśli interesuje Was ten temat to koniecznie przeczytajcie ten artykuł https://edoktorzy.pl/co-wiemy-o-lusz...bjawy-choroby/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Stary 24-01-2024, 20:22
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 990
Domyślnie

Atopowe zapalenie skóry (AZS) to przewlekłe zapalenie skóry, które charakteryzuje się suchą, swędzącą i zaczerwienioną skórą. Często występuje u dzieci, ale może również dotykać dorosłych. AZS jest związane z nadwrażliwością skóry na różne czynniki, takie jak alergeny, stres, zmiany temperatury, substancje drażniące i zanieczyszczenia środowiskowe. Jakie są przyczyny AZS przeczytacie tutaj https://www.temi.pl/material-zewnetr...apalenie-skory
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:20.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.