kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 28-03-2020, 12:46
evangeline evangeline is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 836
Domyślnie

Nie mam dużego doświadczenia jeśli chodzi o takie kwestie, ale to naprawdę dobrze, że dzielicie się swoimi spostrzeżeniami i sprawdzonymi rozwiązaniami. Powiem Wam, że jakiś czas temu po prostu potrzebowałam zgłębić moją wiedzę jeżeli chodzi o to czym i w jaki sposób bezpiecznie uszczelnić komin. Przypadkowo wpadłam na świetny poradnik i pomyślałam, że również komuś z Was może się on przydać. Także podrzucam: https://kratki.com/pl/jak-i-czym-bez...omin-poradnik/ Naprawdę warto sobie zerknąć i przeczytać
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 28-03-2020, 19:27
suwila suwila is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 1
Domyślnie

Cześć wszystkim Urwisom :P
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 28-03-2020, 20:49
von.berry's Avatar
von.berry von.berry is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Miasto: Warszawa
Posty: 4
Domyślnie

Myślę, że lepiej to zostawić specjalistom.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 26-04-2020, 22:57
inka inka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1 173
Domyślnie

Wybór komina to faktycznie nie jest taka prosta sprawa! A też musiałam dokonać takiego wyboru, bo jestem właśnie w trakcie budowy mojego nowego domku Na szczęście mój wujek jest fachowcem od takich spraw i doradził mi, żebym za systemem kominowym rozejrzała się na https://systemykominowe.pl/systemy-kominowe/ . Wybrałam taki komin, który wydawał mi się najlepszy a wujek potwierdził, że będzie dobry. No i faktycznie jest bardzo solidny a dostawa dotarła do mnie naprawdę szybko i sprawnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 26-10-2020, 05:42
Tymcia Tymcia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 334
Domyślnie

Budując lub remontując komin trzeba postawić na sprawdzone rozwiązania i dobre jakościowe materiały. My budując komin zdecydowaliśmy się systemy kominowe firmy Cermas - https://www.cermaspolska.pl/ . To porządna, polska firma, które oferuje różnego typu systemy, wszystkie najwyższej jakości, z odpowiednimi certyfikatami. Zajrzyjcie sobie na ich stronę - znajdziecie tam wiele ciekawych informacji na interesujący was temat.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 27-01-2021, 14:20
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 555
Domyślnie

Mnie wydaje się, że najlepsze są po prostu kominy ceramiczne, które oferuje systemykominowe-rauch.pl. Nie to, żebym robiła reklamę, ale po prostu znajomy postawił właśnie na ich ofertę i jest bardzo zadowolony. Dobrze sprawdza się w praktyce i nawet estetycznie wygląda. Plusem jest jego niezawodna szczelności.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 12-02-2021, 16:50
Tati17 Tati17 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2020
Posty: 18
Domyślnie

Skoro ciekawi Cię właśnie ten wątek to pamiętaj, że znam miejsce, gdzie możesz znaleźć o wiele więcej nadzwyczaj wartościowych informacji na ten temat. Polecam jak tylko znajdziesz czas bo naprawdę warto według mojej oceny - http://kominy-pl.com.pl .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 26-04-2021, 20:19
misiao misiao is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2021
Posty: 21
Domyślnie

Cytat:
Napisał RyszardPej
Wydaje mi się, że taka budowa może być bardzo droga.

niestety teraz wszystko jest drogie ale w niektóre rzeczy warto zainwestować.
___________
pompy ciepła Katowice
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 08-08-2021, 17:53
CarmillaLeFanu CarmillaLeFanu is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 245
Domyślnie

Ja bym wam proponowała kominki z płaszczem wodnym, jeśli są odpowiednio zamontowane to mogą skutecznie ogrzać dom a jednocześnie rachunki za ogrzewanie są w porządku. Tu sobie więcej o poczytajcie, sklep działa online https://taniekominy.pl/o-firmie-13 My mamy właśnie wkład kominkowy od nich i jesteśmy w 100 % zadowoleni z wyboru, kominek nie tylko fajnie ogrzewa dom, ale i ma dobry design, więc dodaje klimatu salonowi.

Ostatnio edytowane przez CarmillaLeFanu : 08-08-2021 o 19:28.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 08-08-2021, 19:35
Derwilko Mężczyzna Derwilko is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2021
Posty: 4
Domyślnie

Muszę sprawdzić ich ofertę.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:48.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.