kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Małżeństwo
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #81  
Stary 21-11-2018, 14:37
Gourmet Gourmet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 086
Domyślnie

Może uroczysta kolacja w Panoramie w Toruniu? Nie tylko na kolację można się tam udać, można również zorganizować wesele w Toruniu czy wybrać się do Panoramy na Sylwestra. Wszak to już tuż tuż, przed nami święta i zaraz karnawał. Mają zarąbiste jedzenie. Ogólnie tak jakoś bardzo klimatycznie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #82  
Stary 21-11-2018, 22:20
inka inka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1 175
Domyślnie

Hmm a może nada się jakiś zestaw upominkowy z winem? Ja kupowałam taki siostrze na urodziny Wybrałam podarunek z http://www.alkoholedoreklamy.pl/228-...inkowe-z-winem , w którym było naprawdę przepyszne wino. Wszyscy goście na imprezie urodzinowej zachwycali się jego wyrafinowanym smakiem!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #83  
Stary 28-11-2018, 19:10
jollomika jollomika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 495
Domyślnie

A może bilety do teatru? Mnie by sie bardzo taki prezent spodobał. Sprawdż repertuar tutaj https://teatrkomedia.pl/ może jakiś spektakl wyda Ci się odpowiedni na taki prezent?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #84  
Stary 07-12-2018, 16:53
Karolina Ka Karolina Ka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 71
Domyślnie

Wyślij ich do SPA, zobaczysz jak się będą cieszyli większosć ludzi zawsze by chciało ale nigdy się nie wybierze. Mogę Ci osobiście polecić Janów Podlaski, bo mam w okolicy. W Zamku Biskupim jest akurat SPA Ireny Eris więc jak znalazł.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #85  
Stary 07-12-2018, 17:22
PinkBye Mężczyzna PinkBye is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 2
Domyślnie

super, dzięki!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #86  
Stary 09-12-2018, 16:10
palinek123's Avatar
palinek123 palinek123 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 69
Domyślnie

Na zamku biskupim w Janowie Podlaskim jest wspaniale! Myślę, że to idealny pomysł na prezent
Odpowiedź z Cytowaniem
  #87  
Stary 10-12-2018, 15:27
mayczak mayczak is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 336
Domyślnie

Moi znajomi na rocznicę ślubu wybrali sie do Warszawy, na zwiedzanie na kilka dni. Spali w hotelu http://hotellord.pl/ i chwalili ich spa, obsługa też podobno jest na wysokim poziomie. Sam niedługo jadę do Warszawy na spotkanie biznesowe i tam się też zatrzymam, czytałem dobre opinie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #88  
Stary 18-01-2019, 16:18
Karolina Ka Karolina Ka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 71
Domyślnie

Ostatnio szukałam też wycieczki dla mojej siostry i znalazłam w bardzo dobrej cenie na SunCenter bardzo szybko dogadałam się z obsługą i popytałam oczywiście przed tym wszystkim. Bardzo dobre opinie słyszałam o tym biurze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #89  
Stary 18-01-2019, 18:58
Agusia88 Agusia88 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 21
Domyślnie

Mój mąż zrobił mi niesamowitą niespodziankę na naszą 5 rocznicę ślubu. Zebrał najbliższych i świętowaliśmy w barze Bubbles. Było bardzo przytulnie. Kelnerzy zadbali o ciepłą atmosferę i zaproponowali lampkę bąbelków by osłodzić nasze "gorzko, gorzko" po 5 latach pożycia. Polecam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #90  
Stary 22-01-2019, 10:48
Marra Marra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 665
Domyślnie

Warto ten dzień spędzić w wyjątkowy sposób. Dobrą opcją będzie też postawienie na szampana, a ja osobiście polecam te ze strony https://dom-szampana.com.pl/.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:20.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.