kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Edukacja
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 27-03-2019, 16:00
Matyylda Matyylda is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 583
Domyślnie

Nauka języka jest bardzo ważna, bo teraz praktycznie w każdej pracy wymagana jest znajomość przynajmniej jednego języka obcego. Wiadomo, że kursy zajmują sporo czasu więc jeśli nie macie możliwości skorzystania z lekcji w szkole językowej to rozważcie kursy online. Tego typu kursy znajdziecie na platformie https://edueduonline.pl/ . Kursy prowadzone są na różnych poziomach zaawansowania, dzięki czemu bez problemu można dobrać coś dla siebie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 28-03-2019, 11:59
ritabra ritabra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 486
Domyślnie

Ja polecam Ci kurs języka angielskiego online
To świetna sprawa bo naprawdę uczysz się w zaciszu domowym i robisz to kiedy chcesz i ile chcesz.
Jeśli nie wiesz czy taka forma nauki będzie dla Ciebie odpowiednia to wypróbuj bo pierwszych siedem dni kursu masz darmowych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 28-03-2019, 12:22
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

Przy nauce języka angielskiego ważne są też dobrze opracowane podręczniki. Ja dla syna znalałam właśnie taka ofertę https://www.taniaksiazka.pl/matura-r...-p-299677.html Z opisu wynika że to bardzo dobrze opracowany podręcznik przygotywujący do zdania matury w trybie rozszerzonym.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 28-03-2019, 19:47
ilona.makowska ilona.makowska is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 4
Domyślnie

Fiszki, fiszki i jeszcze raz fiszki. Dodatkowo rozmowy z osobą, która dobrze mówi po angielsku. To jest cały klucz. Potem dodatkowo można dodać gramatykę lub czasy. Według mnie najważniejsze by dziecko umiało się dogadać to słówka i umieć mówić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 02-04-2019, 10:54
Hollyg Hollyg is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 4
Domyślnie

Angielski dzisiaj rzeczywiście jest bardzo ważny !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 28-04-2019, 15:44
jowis jowis is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 14
Domyślnie

mi bardzo pomoglo tutlo. nauka online, wtedy kiedy chcesz i masz czas, uczysz sie z lekotorem a wiec zawsze masz wsparcie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 08-05-2019, 16:16
Majka3008 Majka3008 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 333
Domyślnie

Też się uczę z tutlo. Skusili mnie właśnie tymi elastycznymi godzinami nauki i tym, że każda lekcja jest z native speakerem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 14-05-2019, 14:46
malamarry malamarry is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 42
Domyślnie

Cytat:
Napisał ilona.makowska
Fiszki, fiszki i jeszcze raz fiszki. Dodatkowo rozmowy z osobą, która dobrze mówi po angielsku. To jest cały klucz. Potem dodatkowo można dodać gramatykę lub czasy. Według mnie najważniejsze by dziecko umiało się dogadać to słówka i umieć mówić.
Ale w szkole podstawowej, czy średniej właśnie nie uczą mówienia, tylko gramatyka na blaszkę. Co z tego, jak nie później się nie wie, jak to wykorzystać w praktyce. Sama tak miałam, że na świadectwie 5 a gdy podszedł do mnie jakiś obcokrajowiec i zapytał o drogę, to ze stresu mało nie mdlałam. Dlatego najlepiej zapisać się na zajęcia, gdzie uczą człowieka tego, jak pokonać swój strach przed obcym językiem. Ja już mam swoje ulubione miejsce (on-line) do takiej nauki
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 08-06-2019, 13:33
Oliwkaaa Oliwkaaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 351
Domyślnie

Cytat:
Napisał Majka3008
Też się uczę z tutlo. Skusili mnie właśnie tymi elastycznymi godzinami nauki i tym, że każda lekcja jest z native speakerem

Również korzystam z ich kursu i jestem zadowolona. Najbardziej zależało mi na tym aby poćwiczyć rozmowę a tutaj mam właśnie taką możliwość
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 14-06-2019, 20:24
Alexa555 Alexa555 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 92
Domyślnie

Ostatnio w internecie napotkałam się na artykuł odnośnie tego tematu na blogu - http://kaizen-edu.com .To wyjątkowo ciekawy wpis. Myślę, że można się dzięki nim dużo dowiedzieć. Zajrzyjcie sobie sami a nie będziecie żałować. Są tam również inne interesujące wiadomości.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:11.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.