kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #91  
Stary 11-08-2018, 10:18
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 323
Domyślnie

Tak naprawdę ciężko jest przewidzieć, jaki charakter będzie miało zwierzę. Moim rodzice maja dwa psy, które są bardzo wybuchowe i wszędzie ich pełno, rodzice są natomiast coraz starci i nie mają już siły, żeby za nimi biegać. Dowiedziałam się, że kastracja mogłaby tutaj trochę pomoc, podobno wtedy psy robią się spokojniejsze. Czy wiecie gdzie przyjmuje jakiś dobry chirurg dla psa? Warszawa głównie mnie interesuje... Czy korzystaliście może w tym zakresie z usług kliniki https://www.wetmedic.pl/? Słyszałam, że są tam bardzo dobrzy specjaliści i że warto oddać zwierzaka w ich ręce...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #92  
Stary 21-08-2018, 14:41
dywka dywka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 897
Domyślnie

Moim zdaniem lepiej sprawdzi się kot, ponieważ nie potrzebuje tak dużego zaangażowania i opieki jak na przykład pies. Tylko musicie pamiętać o tym, żeby kupić niezbędne akcesoria... przydadzą się drapaki dla kota , zabawki czy kuweta.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #93  
Stary 25-03-2019, 14:56
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

Ja zawsze mialam psy, wiec dla mnie na starość też proszę psa, może nie wilczura, ale jakąś spokojną rasę. A jak będziecie szukać dobrej karmy to zobaczcie tu https://sklep.zoo-imperium.pl/ Bardzo dobrze zaopatrzony sklep, z niskimi cenami. Macie kota, dla niego tez tu sporo propozycji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #94  
Stary 26-03-2019, 14:40
vita vita is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 8
Domyślnie

Zdecydowanie pies. Koty lubią chodzić własnymi ścieżkami, jak się ich nie pilnuje to łażą kto wie gdzie, a z psem zawsze można pójść na spacer.
__________________
Vitalia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #95  
Stary 29-03-2019, 14:58
panna anna panna anna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 129
Domyślnie

wiele ciekawostek o zwierzakach http://felisfan.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #96  
Stary 25-04-2019, 09:25
aloha39 aloha39 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 165
Domyślnie

my ostatnio sprawiliśmy psa dla naszych rodziców, przynajmniej będą mieli pretekst żeby wyjść na spacer i się trochę poruszać, bo oni jakby mogli to by ciągle w domu siedzieli, niestety. Zauważyliśmy ze od nich pies wrazliwy na niektóre szampony to chyba będziemy musieli im kupić jakies kosmetyki od selecta htc, ponoć szampony i środku do czyszczenia uszu mają genialne i nie uczulają naszych pupili
Odpowiedź z Cytowaniem
  #97  
Stary 28-04-2019, 16:08
jowis jowis is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 14
Domyślnie

moim zdaniem kot bedzie lepszy rozwiazaniem, bo nie trzeba z nim chociazby wychodzic na spacery jesli jest to osoba ktora np mieszka w bloku i ma problemy z chodzeniem. trzeba tez zadbac o zywienie takiego zwierzaka takze polece karme z bozity moje zwierzaki ja dostaja i jest na prawde siwetna,
Odpowiedź z Cytowaniem
  #98  
Stary 28-04-2019, 16:48
elka77 elka77 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 745
Domyślnie

Kot, bo nie trzeba go wyprowadzać
Odpowiedź z Cytowaniem
  #99  
Stary 29-04-2019, 08:53
malamarry malamarry is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 42
Domyślnie

Zależy, czy osoba starsza jest aktywna ruchowo. Wtedy piesek jak najbardziej, będzie motywacja do wspólnych spacerów. Ale należy takiej osobie wytłumaczyć, żeby karmić pupile w odpowiedni sposób, żeby czasem nie zrobić krzywdy. Często takim starszym ludziom się wydaje, że podawanie takiego samego jedzenia jak ludziom jest dobre. Warto zaopatrzyć się w odpowiednią karmę. Ja ze swojej strony polecę Bozite.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #100  
Stary 27-05-2019, 10:44
Olinexa Olinexa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 227
Domyślnie

Musicie też pamiętać, że o każdego zwierzaka, trzeba odpowiednio zadbać. Dlatego dobrym sposobem jest stosowanie środków, które uchronią zwierzaki przed kleszczami czy pchłami. Może warto zastosować takie http://zdrowyfutrzak.pl/pl/apteczka-...lom-i-komarom/ kropelki dla psów?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:21.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.