kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Sylwetka
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 26-04-2019, 15:04
Karolina Ka Karolina Ka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 71
Domyślnie

Spróbuj sobie po prostu przyjąć sztywną dietę 5 posiłków dziennie z wyliczonymi kaloriami. Jak nie wiesz jak za to się zabrać, to polecam chyba najprostsze rozwiązanie - WygodnąDietę. taki katering co Ci przywiozą wsyzstko pod nos i nie musisz się niczym przejmować a do tego bardzo dobre smakowo.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 28-04-2019, 15:26
jowis jowis is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 14
Domyślnie

ja postawilam na najprostrze rozwiazanie i zamowilam catering od wygodnadieta. mega wygodna opcja bo wybieram kalorycznosc i sobie jem a kilogramy leca
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 29-04-2019, 11:04
palinek123's Avatar
palinek123 palinek123 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 69
Domyślnie

Myślę, że o sylwetkę warto dbać przez cały rok Osobiście stawiam na dużą ilość ruchu na siłowni i zdrowe odżywianie. Nie bardzo mam czas na gotowanie niestety, ale na szczęście mamy spory wybór cateringów dietetycznych. Sama stawiam na Diet4U - moim zdaniem są najlepsi w stolicy!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 22-07-2019, 08:56
gasella gasella is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 672
Domyślnie

Też się z tym zgodzę, sama próbowałam wielu diet ale bezskutecznie bo albo waga zaraz wracała albo dieta wcale nie działa. Dopiero ta którą ułożyła mi dietetyk https://horba.dobrydietetyk.pl/ odnosi pożądany skutek
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 22-08-2019, 12:53
skowroneczek20 skowroneczek20 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 116
Domyślnie

Lato w pełni, a jest to czas, gdy częściej zakładamy stroje kąpielowe, czy krótkie spodenki. Eksponujemy wtedy piękne nogi i zdrowe uda. Ale przed rozpoczęciem lata wiele kobiet decyduje się zadbać o swoje uda i odchudzić tą część ciała. Może nie należy to do najłatwiejszych zadań, ale z tą pomocą https://slim-express.pl/jak-szybko-s...-dobre-efekty/ będzie to szybkie i skuteczne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 22-08-2019, 21:30
Berty2 Berty2 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 3
Domyślnie

Wydaje się rozsądne
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 23-08-2019, 11:04
ireczka ireczka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 102
Domyślnie

ja schudłam przez wakacje, bo przeszłam na catering dietetyczny "wygodna dieta"i biegam, zawzięłam się i to bardzo, a motywację mam bo efekty bylow idac bardzo szybko
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 26-08-2019, 07:50
Dafne34 Dafne34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 847
Domyślnie

Moim zdaniem jeżeli chcemy schudnąć przede wszystkim skutecznie, należy zacząć od wyboru odpowiedniego programu żywieniowego. Jeżeli mieszkacie w Warszawie, bardzo fajną opcją może okazać się dieta pudełkowa dreamslim . W tym przypadku bowiem otrzymujemy zawsze świeże, odpowiednio skomponowane dania i nie musimy martwić się ani o ich odpowiednią kaloryczność, ani też nie musimy spędzać dużej ilości czasu w kuchni.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 31-08-2019, 16:08
elka77 elka77 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 745
Domyślnie

To jest sposób na schudniecie tutaj opisana metoda, ale czy łatwa do wykonania i skuteczna?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 31-08-2019, 23:47
Kariina Kariina is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 4
Domyślnie

Paradoksalnie, to latem łatwiej się odchudzić, niż w zimie. Gorąc nie sprzyja objadaniu się, apetyt jest mniejszy, a pogoda zachęca do aktywności fizycznej.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:02.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.