kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #231  
Stary 27-08-2021, 13:59
Olinexa Olinexa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 227
Domyślnie

Dbanie o siebie to też robienie sobie miłych prezentów. Fajnie jest czasem kupić sobie biżuterie. Można jak najbardziej kupować przez internet, a można też kupić sobie po prostu u miejscowego jubilera. Wiele osób decyduje się na zakup biżuterii przez internet dlatego, że jest zdecydowanie taniej a wybór jest większy. Np https://www.ankabizuteria.pl/bizuteria-damska
Odpowiedź z Cytowaniem
  #232  
Stary 29-08-2021, 13:53
Draksa1981 Draksa1981 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2020
Posty: 74
Domyślnie

Staram się zwracać uwagę na to co jem. Zazwyczaj wybieram produkty nieprzetworzone, które nie zawierają dużej ilości soli. Staram się także co dziennie pić zdrowy olej . Po zaledwie jednej łyżce oleju dziennie zauważyłam już pozytywne efekty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #233  
Stary 30-08-2021, 17:46
starla starla is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 575
Domyślnie

Przy obecnym rozwoju medycyny na pewno łatwiej dbać o zdrowie. Łatwiej się diagnozować, łatwiej się leczyć. Kiedyś badania prenatalne wiązały się z dużym ryzykiem, obecnie można wykonać takie z próbki krwi matki. Na pewno można wykonać taki test NIFTY w Gdańsku. Wiele mam z racji wysokiego bezpieczeństwa i walidacji klinicznej decyduje się właśnie na to badanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #234  
Stary 01-09-2021, 13:07
laska88 laska88 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 761
Domyślnie

O zdrowie psychiczne też trzeba odpowiednio zadbać dlatego polecam w tym momencie wszelkie programy harmonizujące od https://www.energiazycia.net.pl/ , bardzo sprawnie działają, mnie właśnie takie zajęcia najbardziej się podobają.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #235  
Stary 02-09-2021, 15:02
kiszq kiszq is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2021
Posty: 13
Domyślnie

Ja jestem osobiście bardzo zadowolona z cateringów, świetna sprawa i wygoda .Mam swoje dwa faworyty, wg. mnie są najlepsze. PowerMeal'a oraz Masterdieta. Jakby coś, polecam sprawdzić :
catering dietetyczny Poznań od Power'a
catering dietetyczny Kraków od Power'a
dieta pudełkowa Poznań od Power'a
oraz
dieta pudełkowa katowice od Masterdiety
dieta pudełkowa wrocław
tu większe miasta, dowożą prawie w całej Polsce, więc możecie sprawdzić Wasze miasta, naprawdę do smaczne i co najważniejsze waga w końcu mi leci! Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #236  
Stary 03-09-2021, 07:39
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 996
Domyślnie

Życie pisze różne scenariusze, ale każdemu z nas może się przytrafić przykre zdarzenie. Ale najgorsze są zdarzenia, gdy dotyczą one naszego życia i zdrowia. Choroba, wypadek w domu, w pracy czy na wakacjach… takie zdarzenia, zawsze powodują problemy, stres i duże wydatki, z którymi ciężko jest się samemu uporać. Ubezpieczenia są po to by pomagać Tobie i Twojej rodzinie w najgorszych sytuacjach życiowych. Warto więc sprawdzić ofertę https://www.dyktaubezpieczenia.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #237  
Stary 24-09-2021, 22:17
Ona_90 Ona_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2021
Posty: 157
Domyślnie

Dbanie o swoje zdrowie ma wiele aspektów. Na szczęście jesteśmy, coraz bardziej świadomi tego, jak ważne jest dbanie o stan swojego zdrowia. Dla mnie bardzo ważnym elementem dbania o siebie jest leczenie zębów. Ja swoje od ponad roku leczę w tym miejscu https://proortodont.pl/ i niezmiennie jestem bardzo zadowolona. Od pierwszej wizyty na pewno poczujecie, że jesteście w dobrych, profesjonalnych rękach i nie będziecie chcieli zmieniać miejsca leczenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #238  
Stary 11-10-2021, 12:14
KarolaaW KarolaaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 899
Domyślnie

u mnie akurat super sprawdza się dieta bulionowa tym bardziej, że udało mi się trafić na ofertę przygotowaną przez Mój Catering. Zapewniają mi 5 posiłków dziennie w tym 3 klasyczne i 2 buliony mięsne. Co ważniejsze w końcu jem syto, zdrowo i regularnie. Jedzenie jest smaczne, świeże i apetycznie podane. Dla mnie idealna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #239  
Stary 11-10-2021, 13:02
nquitzon's Avatar
nquitzon nquitzon is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2021
Posty: 4
Domyślnie

Zdecydowanie warto pić przeróżne syropy domowej roboty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #240  
Stary 11-10-2021, 15:03
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 996
Domyślnie

Sen to chyba najważniejsza czynność naszego życia. Od jego jakości zależy nie tylko nasze fizyczne samopoczucie, ale przede wszystkim psychiczne. Dlatego tak dużą uwagę przykładamy do odpowiedniego materaca. Ważna jest także ilość i jakość naszego snu. Polecam poczytać http://selene.pl/ile-godzin-powinien...od-wieku,31,20
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:24.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.