kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 05-10-2016, 12:39
lilka91 lilka91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 462
Domyślnie

Oczywiście, że w domu mozna przeprowadzić depilację laserową. ja ostatnio znalazłam depilatory świetlne na http://www.euro.com.pl/depilatory.bhtml i zastanawiam się nad zamówieniem jednego dla siebie. Nie chcę iść na zabieg do gabinetu bo mi się to nie opłaci na dłuższą metę a każda z nas wie że takie zabiegi trzeba powtarzać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 28-12-2016, 12:34
ruda_monia ruda_monia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 6
Domyślnie

Mi marzy się taki depilator domowy. Kiedyś sobie zafunduję lumeę bo wcześniej chodziłam na depilację laserową do gabinetu, ale za dużo mnie to kosztowało, a tak jednorazowo wydam pieniądze i będę mogła sobie depilację laserową robić w domu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 03-01-2017, 21:12
missska missska is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 25
Domyślnie

Ja też uważam, że taki zabieg lepiej wykonać w salonie niż samemu w domu. Taki zabieg to nie jest takie hop siup, kosmetyczka zna się na tym, potrafi ocenić włos, czy laser na niego zadziała (bo nie na każdy rodzaj, kolor, grubość włosa laser działa). O depilacji laserowej warto jednak najpierw poczytać, a nie sugerować się tylko tym, że się zaoszczędzi. Marzycielkazostendy - polecam lekturę tego artykułu - http://www.esteti-med.pl/blog/warto-...cji-laserowej/. Ja wykonywałam depilację laserową u kosmetyczki i bardzo sobie chwalę, więc gdybyś się zdecydowała na nią, to polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 04-01-2017, 19:49
PatrycjaWilk PatrycjaWilk is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 119
Domyślnie

Myślę, że najlepiej wykonać zabieg epilacji w gabinecie. Ja wykonywałam go w Centrum Zdrowej Skóry Damian i jestem ogromnie zadowolona! http://www.czs.damian.pl/oferta/usuw...enia-epilacja/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 09-01-2017, 22:30
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Z tego co wiem, to jest to możliwe. Noa le najlepsze efekty daje taka w salonie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 31-01-2017, 11:28
Pilipa Pilipa is offline
Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 69
Domyślnie

Pewnie jest możliwa, ale po co to robić w domu i ryzykować? Dziewczyny w Warszawie jest bardzo dobra Klinika Medycyny Estetycznej BEAUTY SKIN - odpowiednio się Wami zajmą, a ceny nie są tak duże, żebyście musiały kombinować domowymi sposobami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 15-02-2017, 12:22
barbs barbs is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 114
Domyślnie

czemu nie sama kupiłam sobie na jesieni depilator ipl babyliss, już kilka zabiegów za mną, efekty obiecujące i mylę zę do lata to już w ogóle będzie super , zabiegi są bezbolesne, odpalam sobie muzykę albo serial i zabieram się do roboty, jest kilka ocny w zależności od karnaci i też dodatkowa nasadka do bardziej wrażliwych miejsc
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 15-02-2017, 13:16
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

jakoś nie wyobrażam sobie takiej depilacji przeprowadzać w domu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 27-03-2017, 12:13
nosleep nosleep is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 383
Domyślnie

hmm mi się wydaje, że skuteczna depilacja to tylko w salonie. Takiego sprzętu jak mają w gabinetach kosmetycznych raczej do domu nie kupisz. Ja się zastanawiam nad zabiegiem fotoepilacji http://www.twojezacisze.pl/fotoepilacja.html . Jest ponoc bardzo skuteczny. Marze o tym, aby pozbyc się trwale nadmiernego owłosienia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 25-06-2017, 02:08
Sikorka_56 Sikorka_56 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 6
Domyślnie

"
Ja byłam w Vici Clinic na zabiegach laserem Light Sheer Duet. Mam jasne włoski na łydkach, myślałam, że to będzie problemem. Jestem po trzech zabiegach i już jestem bardzo zadowolona z efektu ale myślę, że jeszcze co najmniej raz się przejdę. Warto spróbować bo każdy pierwszy zabieg jest za pół ceny."
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:37.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.