kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #41  
Stary 18-07-2018, 15:08
luiza30 luiza30 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 207
Domyślnie

Tak czytam i czytam i przekonana nie jestem czy nowe auto faktycznie tak nie pochłania finansów. Przecież wyjeżdżając z salonu mamy gwarancję, a wraz z nią obowiązkowe przeglądy pogwarancyjne, za które trzeba zapłacić samodzielnie. I to często nie mało. A przegląd jest co XXX km, ustalone przez producenta. Jak się przeoczy - są problemy. Do tego - naprawić nie można u znajomego mechanika, bo potem zaczynają się schody z gwarancją.. a więc jak się coś popsuje, to kicha. Wiem o czym mówię, bo mąż jeździł w firmie, gdzie kupili nowy, a potem płakali bo koszty utrzymania były wręcz ogromne!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Stary 20-07-2018, 09:08
KarolaaW KarolaaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 899
Domyślnie

A ja myślę, że Honda Jazz będzie fajną opcją dla kobiety. Szczególnie te najnowsze wersje naprawdę pięknie wyglądają. W środku idealny jak dla mnie, do tego to jedno z najbezpieczniejszych aut w swojej klasie. Do jazdy po mieście świetny. Zwinny i niedrogi w utrzymaniu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Stary 30-07-2018, 14:29
Marikaika Marikaika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 430
Domyślnie

To zależy do czego je potrzebujesz. Inne potrzeby będzie miała matka z dziećmi, a inne firma logistyczna tego pokroju. Wszystko ma swoje plusy i minusy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Stary 30-07-2018, 19:47
minka77 minka77 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1
Domyślnie

Uzywany samochod w dobrym stanie tez kupimy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Stary 01-08-2018, 17:49
aleks454 Mężczyzna aleks454 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 334
Domyślnie

W zakresie zakupu nowych samochodów to polecam https://bielany.autoplaza.com.pl/pl/...y-osobowe.html bardzo dobrej jakości samochody na promocji wakacyjnej
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Stary 23-08-2018, 10:35
Matyylda Matyylda is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 587
Domyślnie

Ja bym jednak nie zdecydowała się na zakup nowego auta. Przecież to są ogromne koszty. Lepiej kupić jakieś pięcioletnie auto, które kosztuje naprawdę sporo mniej. Jeśli zdecydujecie się na zakup auta używanego to pamiętajcie aby wziąc ze sobą fachowca do sprawdzenia stanu technicznego samochodu. Takie usługi oferuje firma MZCars. Więcej informacji znajdziecie na stronie sprawdz-auto24.pl.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Stary 24-08-2018, 11:49
Marikaika Marikaika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 430
Domyślnie

Myślę, że to dość jasna sprawa. Nowy samochód to jak czysta karta, zero ukrytych wad przez sprzedającego itp. A jak decydujemy się na coś z salonu https://www.carter.pl/ to sprawa jest jasna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Stary 27-08-2018, 17:39
kitikitikat kitikitikat is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 4
Domyślnie

według mnie ma to same plusy ;d
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Stary 04-09-2018, 09:58
brise brise is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 68
Domyślnie

No już na dzień dobry - masz gwarancję, nie martwisz się naprawami i tyle. Dodatkowo palą mniej paliwa, a jak wiadomo, teraz ceny paliw na stacjach są okropnie wysokie, więc warto szukać możliwości jak je zmniejszyć. Na szczęście jest coraz więcej takich akcji, jak np Tankuj Korzyści w Toyota Banku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Stary 19-02-2019, 08:44
Michalina403 Michalina403 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 145
Domyślnie

Tutaj http://iparts.blogx.pl/2018/11/18/o-...pie-samochodu/ jest lista rzeczy, o których trzeba pamiętać przy zakupie używanego samochodu. Jeśli ktoś się na tym nie zna lub ma problem to zakup nowego będzie z pewnością lepszym rozwiązaniem.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:53.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.