kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #51  
Stary 23-04-2018, 11:18
karciaa karciaa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 12
Domyślnie

Bardzo przydatne porady tutaj dajecie dziękuję Wam moje drogie a powiedzcie mi czy slyszeliscie o czyms takim jak http://aquasure.com.pl/ tzn. oczyszczaniu wodorowym połączonym z hydro peelingiem? Szukam sposobów zwiększenie moich zarobków żeby klientek więcej przychodziło sądzicie ze warto coś takiego wprowadzic do gabinetu?

Ostatnio edytowane przez karciaa : 24-04-2018 o 13:13.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Stary 11-05-2018, 17:53
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

Dosknale wiem jak wymagająca jest sucha skóra. Odpowiednie kosmetyki potrafią jednak zdziałać cuda Osoboście lubię linię produktów Eldan Cosmetics. To kosmetyki naturalne, ja używam przykładowo kremu nawilżającego i ochronnego Hydra Complex Dermo Moisturizing Cream. W składzie znajduje się na przykład masło shea, olejek ze słodkich migdałow i ekstrakt z owoców ogórka. Nawilża dugotrwale i fajnie regeneruje
Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Stary 17-05-2018, 20:15
Polaa Polaa is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 42
Domyślnie

Też mam bardzo suchą skórę, ale z polecenia dermatologa stosuje krem Cetaphil DA Ultra, jest świetny, dobrze nawilża, super się wchłania, nie mam problemu z suchymi skórkami, ważna jest tylko systematyczność w stosowaniu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54  
Stary 25-05-2018, 10:07
marlenkaa marlenkaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 730
Domyślnie

Pij dużo wody nawilżaj ją od zewnątrz i od środka, ja mam niestey do tego jeszcze suchą skórę na całym ciele dlatego stosuje balsamy neutrogeny https://www.neutrogena.com.pl/bad-piekna/sucha-skora/ dzięki bogu nie mam wrażliwej skóry tylko przesuszoną to czasem nawet i całę ciało włącznie z twarzą smaruje ich balsamami
Odpowiedź z Cytowaniem
  #55  
Stary 27-07-2018, 11:45
koko25 koko25 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 1 510
Domyślnie

hmm może spróbujesz czegoś z asortymentu nowej marki SOSU czytałam troche o tej marce i bardzo dobrze się zapowiada, kosmetyki mają bardzo dobry skład i powinny Ci pomóc w nawilżeniu. Oferta jest szeroka więc wydaje mi się że powinna Cię zainteresować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #56  
Stary 01-08-2018, 17:02
elabarbara elabarbara is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 541
Domyślnie

Ja od zawsze mam problem ze suchą skórą twarzy i bardzo mi się ściąga. Ile ja już kremów wypróbowałam to chyba tego nie zliczę, i do tej pory szukam właściwego dla mojej cery. Może polecicie mi na prawdę dobry krem ? Bo szukałam w necie i trafiłam na krem głęboko nawilżający i odżywczy Calluna Medica . Mają też z tej serii maseczki z biocelulozy odżywczo-nawilżającą. Czytałam opis i brzmi zachęcająco. Czy ktoś może ma ten krem i maseczkę ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57  
Stary 06-08-2018, 14:15
wisienka wisienka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 4
Domyślnie

Ja ostatnio zakochałam się w japońskich kosmetykach. Świetnym nawilżeniem i odżywieniem jest np. peeling Hada Labo, który skutecznie złuszcza martwe komórki naskórka i odżywia cerę. Zdecydowanie polecam wypróbować!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #58  
Stary 14-08-2018, 17:26
dywka dywka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 901
Domyślnie

Doskonale wiem, jak ciężko jest zadbać o suszą i wrażliwą cerę. Również stosowałam wiele kosmetyków, niestety większość z nich po prostu się u mnie nie sprawdziła. Ze swojej strony mogę wam polecić dermokosmetyki - są znacznie lepsze, a ich działanie skuteczne. Przecztajcie w wolnej chwili ten artykuł https://arkana.pl/eksperci/kosmetyki...suchej-skorze/. Myślę, że znajdziecie w nim odpowiedzi na nurtujące was pytania.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59  
Stary 04-10-2018, 17:38
krokus13 krokus13 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 569
Domyślnie

Ja również mam problem z suchą skórą na twarzy, koleżanka poleciła mi maść jaką jest https://www.strywald24.pl/masc-zywokostowa-130-ml.html Jeszcze jej nie kupiłam, czekam na wypłatę ale ty możesz już teraz jej spróbować Koleżanka ją bardzo zachwalała, a jest z tych wybrednych więc warto jej uwierzyć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #60  
Stary 05-10-2018, 14:06
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 229
Domyślnie

A słyszałaś może o takim rozwiązaniu jak kosmetyki z korei? Wydaje mi się, że to może być opcja warta wypróbowania. Sama póki co miałam okazję tylko testować maseczki w płachcie ale muszę przyznać, że działają
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:22.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.