kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ciąża
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 10-08-2017, 17:29
szygi szygi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 854
Domyślnie wózek dla dziecka, jaki ?

Witam! Mam pytanko , jaki wózek najlepiej kupić dla dziecka ? Co mi polecacie ? Jest tak wiele firm że sama nie wiem co mam wybrać . czytałam że Bebetto Murano jest rewelacyjny i ma same dobre opinie , któraś z Was go miała ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 16-08-2017, 13:01
mona21 mona21 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 730
Domyślnie

Nie, ale myślę, że lepszym miejscem na takie pytanie będzie portal parentingowy Emaluszki. Tutaj http://emaluszki.pl/ popatrz. Mają i artykuły ciekawe, i forum, na którym możesz podpytać o co chcesz.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 05-10-2017, 11:00
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 580
Domyślnie

Myślę że najlepszym wózkiem i to w dobrej niewygórowanej cenie cenie jest Amelis Hugo, ma piękne wykończenie, rewelacyjne dodatki, jest dobrze wyposażony i ma to czego potrzebujesz Ty i dziecko żeby wygodnie spacerować
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 05-12-2017, 07:45
furon Mężczyzna furon is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 199
Domyślnie

Moim zdaniem lepiej kupić nowy bo nie ma ryzyka że zaraz coś w nim wysiądzie, nie trzeba przecież zaraz kupować wózka za 5-10 tysięcy, ja mam x-landera i jesteśmy z niego bardzo zadowoleni, jest do niego dużo dodatków i jest bardzo funkcjonalny, ma wiele kieszonek i przydatnych schowków oraz wygodny kosz
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 07-12-2017, 19:04
GummyKammy Mężczyzna GummyKammy is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 4
Domyślnie

Według mnie istnieje tylko jedna, prawidłowa odpowiedź na to pytanie. Najlepszy będzie po prostu dobry wózek wielofunkcyjny. Niedawno na https://moleo.pl/pol_m_DZIECKO_WOZKI...YJNE-1397.html widziałem właśnie sporo taki fajnych wózków, na pewno jeszcze są
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 03-01-2018, 21:49
annamar annamar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 998
Domyślnie

Wózek jest bardzo ważny fakt. Ja ostatnio kupiłam taki fajny aspiratorek haxe.pl ponieważ moje dziecko było przeziębione. Szybciej doszło do siebie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 03-01-2018, 22:10
Lesionoow Lesionoow is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 4
Domyślnie

Oj tak, wózki to podstawa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 18-05-2018, 21:42
Majka3008 Majka3008 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 333
Domyślnie

Ja mam z anex z serii discovery i jestem z niego zadowolona. Poręczny, praktyczny i łatwy w obsłudze a do tego fajnie się prezentuje i jest wygodny dla dzidziusia!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 20-05-2018, 12:44
lenka52 lenka52 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 58
Domyślnie

Cytat:
Napisał Majka3008
Ja mam z anex z serii discovery i jestem z niego zadowolona. Poręczny, praktyczny i łatwy w obsłudze a do tego fajnie się prezentuje i jest wygodny dla dzidziusia!
Czytam ostatnio wiele pochlebnych opinii na temat wózków Anex Baby, moja znajoma ma model Sport i jest zachwycona. Czy te wózki sa dostepne w sklepach stacjonarnych w Warszawie ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 23-05-2018, 12:58
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

Wybór wózka jest bardzo ważny. Na pewno warto przemyśleć, jaki kupimy. Wiem, że w salonie BoboWózki na Pańskiej w Warszawie można znaleźć eleganckie wózki. Jest to nowy salon. Mają tam świetne produkty. Może któryś z tych wam się spodoba.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:03.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.