kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 19-07-2017, 11:49
Parasolka Parasolka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 12
Domyślnie

Jak te soki marketowe to same benzoesany, sorbiniany, syropy glukozowo fruktozowe. A owoców/ warzyw to w tym nikoma ilość z soków zagęszczanych
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 19-07-2017, 14:27
Lamovida Lamovida is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 16
Domyślnie

Dlatego ja już nie kupuję w ogóle. Ograniczyłam do totalnego minimum, jakbym była na mieście i nic innego nie byłoby do kupna, choć w takiej sytuacji i tak wolałabym wodę. Kupiłam sobie za to specjalną butelkę by dzień wcześniej wieczorem lub tego samego dnia rano przygotowywać sobie soki do pracy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 21-07-2017, 11:15
Parasolka Parasolka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 12
Domyślnie

Mega, podziwiam Cię za to że masz czas i chęci na to wszystko
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 23-07-2017, 22:29
Lamovida Lamovida is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 16
Domyślnie

A co to za problem. Mam akurat taką wyciskarkę (Hurom H-AA), która moment robi i szybko się czyści. A tak przynajmniej wiem co i z czego piję. Do tego robię mleka roślinne bo nie mogę laktozy a to akurat bardzo ułatwia życie bo jak pewnie wiecie, w sklepach ciężko dostać naturalne czyste np mleko migdałowe/kokosowe/ryżowe bez żadnych ulepszaczy a tak sama robie i dolewam do kawki.


Ostatnio edytowane przez Lamovida : 23-07-2017 o 22:31.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 24-07-2017, 09:01
Parasolka Parasolka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 12
Domyślnie

Dzięki że napisałaś, w sumie nie wiedziałam że mają takie dodatkowe możliwości i można czarować takie mleka!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 30-07-2017, 11:26
Crysia Crysia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 15
Domyślnie

Wszystko zależy od tego, jakie są to owoce czy warzywa. Oczywiście najlepiej było używać owoce z własnego ogródka. Rzadko, kiedy możemy pozwolić sobie na to.
Warto na co dzień pić świeżo wyciskane soki. Wystarczy dobra wyciskarka jak http://www.eldom.eu/produkt/perfect-...00-vitta-eldom Często same przepisy zawierają ilość kalorii czy witamin. Warto pić różnorodne soki i obserwować własny organizm.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 02-08-2017, 15:47
sikop sikop is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 13
Domyślnie

Pewnie że tak Pod warunkiem, że to sok wyciskany samodzielnie z ekologicznych owoców takich jak te z http://ekofruits.pl/oferta/owoce-egzotyczne/ albo od innych odpowiedzialnych firm.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 18-09-2017, 16:32
mozajka mozajka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 1 152
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lamovida
A co to za problem. Mam akurat taką wyciskarkę (Hurom H-AA), która moment robi i szybko się czyści. A tak przynajmniej wiem co i z czego piję. Do tego robię mleka roślinne bo nie mogę laktozy a to akurat bardzo ułatwia życie bo jak pewnie wiecie, w sklepach ciężko dostać naturalne czyste np mleko migdałowe/kokosowe/ryżowe bez żadnych ulepszaczy a tak sama robie i dolewam do kawki.


Kurcze ja nawet nie wiedziałam, że można takie mleko robić w tej wyciskarce. Też mam ten model ale używam go tylko i wyłącznie do robienia tradycyjnych soków. Możesz napisać z czego i jak dokładnie robisz to mleko?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 26-07-2019, 10:38
janeczka84 janeczka84 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 402
Domyślnie

Tak, ale trzeba pamiętać, żeby mieć do nich dobry sprzęt. Moim zdaniem najlepsze są kuvings wyciskarki które rzeczywiście robią robotę. Soki są pyszne i mętne.
__________________
Wszystko o rodzicielstwie w jednym miejscu - http://www.raczkujemy.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 28-07-2019, 08:12
radosna radosna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 458
Domyślnie

Tak, owszem, o ile taki sok to nie zawiera składników, o których już tutaj pisano i ma oczywiście zawartość owoców 100% . Te inne to są dosładzane, do tego zawierają często dużo chemii. To także dotyczy wód. Jeśli masz ochotę na wodą smakową, to weź mineralną, dołóż do niej cytrynę, która jest podstawą takiej diety https://omegatrade.pl/dieta-cytrynow...e-z-toksynami/ i pij. Większość wód smakowych w sklepach zawiera mnóstwo cukru. Tuczącego cukru.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:13.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.