kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Zakupy
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #41  
Stary 10-05-2022, 10:43
Amela22 Amela22 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 276
Domyślnie

Cytat:
Napisał JuliaBed
Również wolę zamawiać online- wtedy mam pewność, że zawsze znajde swój rozmiar, który jest dość chodliwy A co do sklepu to lubię Saway- buty są porządnej jakosci więc posłużą kilka sezonów.

Mam podobnie. WOlę usiąśc przed komputerem w wygodnej pozycji i przeglądać buty na monitorze niż chodzic po sklepach A Saway też znam i mam nawet od nich kilka par. Mają duży wybór, buty z naturalnej skórki i bardzo starannie wykonane więc noszą się wygodnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Stary 11-05-2022, 10:37
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Ja mam zawsze problem z kupowaniem butów latem...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Stary 24-05-2022, 11:28
Martyna28 Martyna28 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2020
Posty: 145
Domyślnie

Z Saway lubię zamawiać. Mają duży wybór a buty są na prawdę prze śliczne- w rzeczywistości wyglądają dokładnie jak na zdjęciach. Do tego mega wygodnie się noszą, są starannie wykonane a noga się w nich nie męczy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Stary 26-05-2022, 17:16
Marzena Marzena is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2021
Posty: 97
Domyślnie

Warto, ja już zamawiam jakiś czas. Buciki zamawiam przeważnie na Saway, uwielbiam ich wybór i solidne wykonanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Stary 31-05-2022, 12:45
Magda Be Magda Be is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 300
Domyślnie

Ja mam swój ulubiony sklep z obuwiem i jak na razie innego sklepu szukać nie muszę. W Manufakturze Obuwia wiem, że znajdę buty idealne na moje zmęczone stopy. Dodatkowo dorobiłam się halluksów, a ich obuwie jest szersze i posiada więcej miejsca przy dużym palcu. Także nigdy nie odczuwam dyskomfortu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Stary 02-06-2022, 21:41
Oliwkaaa Oliwkaaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 351
Domyślnie

Cytat:
Napisał Marzena
Warto, ja już zamawiam jakiś czas. Buciki zamawiam przeważnie na Saway, uwielbiam ich wybór i solidne wykonanie.

Ja sobie ostatnio właśnie od nich zamówiłam sandałki i faktycznie buty rewelacja! Jakośćiowo super, starannie i solidnie wykonane, wygodne, modne. Spokojnie posłużą kilka sezonów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Stary 09-06-2022, 23:33
Wiewiórka Wiewiórka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 628
Domyślnie

Oczywiście że warto kupować w sklepach online bo jest większy wybór i niższe ceny a dodatkowo dostawę masz pod drzwi. Ja ostatnio tak zamawiałam trampki damskie w Butosklep. Przejrzyj ich ofertę bo jest z czego wybierać i są duże zniżki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Stary 06-07-2022, 13:12
hoyt.oreilly's Avatar
hoyt.oreilly hoyt.oreilly is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2022
Posty: 4
Domyślnie

Jak dobrać rozmiar obuwia dla dziecka? W sieci staram się znaleźć odpowiedź na to pytanie by dobrze dopasować buciki. Trzeba uzmysłowić sobie jedną bardzo ważną rzecz. Otóż to nie stopa ma dorosnąć i dopasować się do buta lecz but ma dopasować się do stopy. Tutaj znalazłam nieco więcej porad https://memoinfo.pl/strefa-info/jak-...rozmiar-obuwia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Stary 13-07-2022, 13:01
AnitaT AnitaT is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 229
Domyślnie

Mnie takie kupowani online pasuje- jest dużo wygodniej. Mam już swój sprawdzony sklep z obuwiem, Saway. Maja duży wybór więc jest w czym przebierać a buciki są na prawdę śliczne i super starannie wykonane, z naturalnej skórki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Stary 03-08-2022, 18:32
Twarnic57 Twarnic57 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2022
Posty: 4
Domyślnie

Uważacie to za ciekawy temat?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:59.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.