kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 28-02-2024, 00:52
danileigh1400's Avatar
danileigh1400 danileigh1400 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2023
Posty: 20
Domyślnie Poszukuję bloga o elektronice

Cześć przyjaciele! Od jakiegoś czasu studiuję elektronikę i chcę znaleźć dobrego bloga, który pomoże mi pogłębić moją wiedzę. Interesuje mnie wszystko, od podstawowych koncepcji po zaawansowane tematy. Chciałbym znaleźć zasób zawierający zarówno materiały teoretyczne, jak i praktyczne porady dotyczące tworzenia urządzeń. Będę wdzięczny za wszelkie rekomendacje i porady!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 28-02-2024, 01:38
tonyblaze's Avatar
tonyblaze Mężczyzna tonyblaze is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2023
Posty: 20
Domyślnie

Pozdrowienia dla wszystkich! Niedawno zacząłem studiować elektronikę i już znalazłem wspaniałe źródło informacji, które z pewnością przyda się nie tylko mnie, ale także wielu z Was. Mówimy o blogu physicsforelectronics.com. Tutaj znajdziesz szeroką gamę materiałów, od podstaw po zaawansowane tematy. Na stronie znajduje się wiele ciekawych artykułów, recenzji i instrukcji, które pomogą Ci zrozumieć elektronikę. Jestem pewien, że znajdziesz tutaj wiele przydatnych informacji!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 28-02-2024, 02:18
omar14's Avatar
omar14 omar14 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2023
Posty: 20
Domyślnie

Witam użytkowników forum! Elektroniką interesowałem się od zawsze, a ostatnio postanowiłem pogłębić swoją wiedzę w tym obszarze. Przeglądając różne zasoby i blogi, znalazłem wiele ciekawych treści na temat działania różnych urządzeń elektronicznych i działania głównych podzespołów. Elektronika to prawdziwa sztuka, dlatego chętnie dzielę się swoimi odkryciami i dyskutuję o nich z ludźmi o podobnych poglądach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 28-03-2024, 11:16
anik anik is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 378
Domyślnie

Nie brakuje takich miejsc w sieci z których możesz czerpać fachową wiedzę na temat elektroniki. Jak miałabym coś polecać to może blog https://tspcb.pl/blog/technologia/ob...-w-elektronice . Mnóstwo informacji tu znajdziesz o obwodach drukowanych, zasadach ich wykonywania, ich zastosowaniu. Warto przejrzeć także inne dostępne artykuły.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:13.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.