kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Sylwetka
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 13-10-2021, 11:02
Karolina647 Karolina647 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2020
Posty: 641
Domyślnie Trener personalny

Cześć, ostatnio sporo schudłam i chciałabym do końca ukształtować swoją sylwetkę ćwiczeniami. Niestety, zupełnie się na tym nie znam i chciałabym znaleźć dobrego trenera personalnego. Słyszałam o maxprogress, znacie, macie jakieś opinie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 04-01-2022, 12:32
kastanio kastanio is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 2 076
Domyślnie

Wiadomo, że jest wielu doświadczonych trenerów personalnych tylko dużo zależy od lokalizacji. Zastanawiam się nad ofertą https://wiejakbestrong.pl/ trenera z Wrocławia, bo jestem właśnie z tego miasta. Mamy na forum kogoś, kto ich kojarzy i napisze kilka słów czy się opłaca czy nie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 21-01-2022, 19:23
Katarzyna Katarzyna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 843
Domyślnie

Ja się zastanawiam jaki prezent dla trenera personalnego można kupić. Coś niezobowiązującego, ale wywołującego uśmiech. Myślałam o koszulce z jakimś śmiesznym napisem. Będzie mógł ją założyć na trening i tym samym rozweselić swoich klientów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 23-03-2022, 12:59
andromeda23 andromeda23 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 1 573
Domyślnie

Także korzystam z usług trenera personalnego i muszę powiedzieć, że jak najbardziej jest to coś niezwykle istotnego. Bardzo fajnie jest wiedzieć jak wysoko kopać i muszę dodać, że jest to coś bardzo ważnego dla mnie w codziennym treningu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 02-04-2022, 10:01
rzetelna rzetelna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 1 067
Domyślnie

Też sceptycznie podchodziłam do tego tematu, ale spróbowałam treningów z https://www.formatio.pl/ i całkowicie zmieniłam zdanie. W końcu czuję, że moje treningi mają sens, bo patrząc w lustro - widzę taką sylwetkę, o jakiej zawsze marzyłam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 22-04-2022, 13:23
Afrodyta5435's Avatar
Afrodyta5435 Afrodyta5435 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 724
Domyślnie

Dobry trener personalny na pewno się przyda. Ja po prostu kocham korzystać z wysokiej jakości treningów i diety.
___________________________________
Pisanie prac magisterskich po niemiecku
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 28-04-2022, 01:18
bebe456 bebe456 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 1 493
Domyślnie

Trenerka personalna www.supergosia.pl to osoba, do której zdecydowanie warto się zgłosić. Uważam, że jak najbardziej jest to właściwa osoba, na właściwym miejscu, więc bez żadnego problemu znajdziecie u niej pomoc, której szukacie. Sama zastanawiam się nad takim treningiem personalnym, bo mam wrażenie, że jest mi bardzo potrzebny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 28-04-2022, 14:44
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

To niestety duże koszty. Może kiedyś się uda...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 09-06-2022, 12:08
klub.kobiety's Avatar
klub.kobiety klub.kobiety is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2022
Posty: 4
Domyślnie

Jak zostać trenerem personalnym? Czy ktoś z Was chciałby podzielić się wiedzą na ten temat? Czy trzeba wykonać odpowiednie szkolenia i kursy? W sieci znalazłam ten poradnik - https://piotrpardus.pl/blog/trening/...em-personalnym, który dał mi wiele do myślenia. Dane, które udało mi się znaleźć wskazują, że średnia miesięcznych zarobków trenerów personalnych w Polsce wynosi około 3600 zł brutto.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 13-06-2022, 09:54
dertom122 dertom122 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 3 540
Domyślnie

Z czystym sumieniem mogę polecić wam https://www.krwawafifa.pl/firma/tige...i-sztuki-walki . Mój mąż zdecydował się na współpracę z trenerem personalnym z tej firmy i powiem wam, że bardzo sobie chwali efekty po treningach, więc to był jednak doskonały wybór
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:17.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.