kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 21-03-2023, 10:57
Elka83 Elka83 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2022
Posty: 200
Domyślnie

Kwestią wymagającą przede wszystkim zaangażowania się w leczenie jest wybór odpowiedniej placówki medycznej, która ma odpowiednio dobrany sprzęt. Zachęcam zatem do skorzystania z pomocy fachowców, którzy mają najlepszej jakości sprzęt okulistyczny takie jak lasery yag https://www.mdt.pl/kategoria/urzadze...-okulistyczne/, dzięki czemu masz pewność co do jakości wykonanych badań!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 27-08-2023, 20:03
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 993
Domyślnie

Cześć, ja też ostatnio postanowiłam wybrać się do okulisty, ponieważ odczułam, że bardzo popsuł mi się wzrok. Mam pracę, w której używam dużo komputera, dlatego może to być spowodowane właśnie tym. Znalazłam takiego okulistę https://blikpol.pl/ i myślę, że udam się właśnie do niego, ma bardzo dobre opinie. Co sądzicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 30-08-2023, 10:11
Krygierowa31 Krygierowa31 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 541
Domyślnie

Soczewki kontaktowe są doskonałą alternatywą dla okularów dla wielu ludzi. Należy jednak pamiętać, że soczewki kontaktowe wymagają odpowiedniej pielęgnacji . Podstawą jest płyny do soczewek i odpowiednie ich przechywanie oraz regularna wymiana.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 19-09-2023, 13:23
AleksKoral Mężczyzna AleksKoral is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2022
Posty: 10
Domyślnie

Ja z uwagi na swoją wadę wzroku i miejsce zamieszkania, korzystam z usług optyk Poznań. Zawsze mam badanie wzroku na miejscu i duży wybór okularów. Zawsze znajduję na tyle ciekawe oprawki, że noszenie okularów sprawia mi przyjemność.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 27-09-2023, 10:43
neverland neverland is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 423
Domyślnie

Chciałam poruszyć temat znaczenia regularnych badań wzroku w profilaktyce chorób oczu. W dzisiejszych czasach, kiedy spędzamy tyle czasu przed ekranami, to kluczowe, aby dbać o zdrowie naszych oczu. Ostatnio dowiedziałam się o klinice okulistycznej https://libermedic.com/, która oferuje szereg badań diagnostycznych oraz leczenie chorób oczu. Podobno pracują tam doświadczeni specjaliści i oferują terminy wizyt w krótkim czasie od zgłoszenia. Ktoś z Was może korzystał z ich usług?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 04-10-2023, 11:34
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 557
Domyślnie

Jeżeli interesuje was profesjonalne i niezawodne badanie wzroku piaseczno, to warto tutaj wspomnieć o firmie Optyk Cafe. Tam możecie przebadać dokładnie swoje oczy i jednocześnie też możecie znaleźć tam odpowiednie oprawki dla siebie, czy soczewki - w zależności od potrzeb. Także sami zobaczcie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 25-10-2023, 12:23
malkontentis malkontentis is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 351
Domyślnie

Uważam, że bardzo dobrą ofertę związaną z korekcją wzroku czy diagnostyką okulistyczną posiada ta klinika: https://vidiummedica.pl/. Jeśli szukacie odpowiedniego lekarza, który pomoże wam z waszą wadą wzroku, to moim zdaniem warto poświęcić kilka chwil i przejrzeć ich ofertę. Na stronie mają nawet dostępny swój cennik, więc wszystkiego dowiecie się praktycznie od razu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 29-02-2024, 19:45
kinka kinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 1 542
Domyślnie

Regularne wizyty u okulisty pozwalają na wczesne wykrycie chorób oczu, takich jak jaskra, zaćma czy zespół suchego oka. Im wcześniej zostaną zdiagnozowane, tym większe szanse na skuteczne leczenie i zapobieżenie poważnym powikłaniom. Tutaj https://clinicadrszulc.pl/badanie-usg-oka/ jest namiar na klinikę, w której wykonywane jest między innymi badanie usg oka. Na stronie można dowiedzieć się więcej na ten temat.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 04-03-2024, 13:37
marlenkaa marlenkaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 730
Domyślnie

Wybór odpowiednich okularów może być kluczowy dla komfortu i zdrowia naszych oczu. W takim miejsvu jak okulary piaseczno dostępne są liczne salony optyczne, które oferują szeroki wybór oprawek i szkieł. Dobrze jest sprawdzić ofertę lokalnych optyków, aby znaleźć okulary idealnie dopasowane do naszych potrzeb.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 08-03-2024, 11:22
chacman14 chacman14 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 1 051
Domyślnie

W przypadku spraw związanych ze zdrowiem warto korzystać z usług specjalistów.

solarnia
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:29.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.