kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 17-06-2015, 18:25
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Bardzo skrupulatnie planuję domowe wydatki. Mam świetną aplikację Money Zoom i ona mi pomaga.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 18-06-2015, 17:18
Kaskadowata Kaskadowata is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 6
Domyślnie

Oo nie znałam takiej aplikacji będę musiała ją jakoś wykorzystać znaczy ogólnie ją ogarnąć zobaczymy sobie nią. Ja wszystko rozliczam w swoim zeszyciku bo jakoś lubię mieć wszystko na papierze bo czasem telefon potrafi się zawiesić i stracić wszelkie pozycje zapisane.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 18-06-2015, 22:20
krycha112 krycha112 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 11
Domyślnie

Staram się planować domowe wydatki bardzo skrupulatnie w każdym miesiącu, ale szczerze mówiąc, zawsze coś zawalę i nie udaje mi się zaoszczędzić za wiele albo na przykład pojawi się jakiś nieprzewidziany wydatek, którego nie można przełożyć… może dobrym rozwiązaniem byłaby dla mnie ta aplikacja...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 19-06-2015, 08:15
katrin katrin is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 7
Domyślnie

Na ile to możliwe staram się planować swoje wydatki, ale wiadomo czasem coś niespodziewanego wyskoczy. Ogólnie to w miarę sobie radzę z tym planowaniem, na wszystko mi starcza, jednak moje zarobki w zasadzie nie pozwalają na to, żeby sobie jakąś większą sumę zaoszczędzić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 22-06-2015, 12:48
Kajetanka Kajetanka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 9
Domyślnie

NO ja też tej aplikacji Money zoom nie znam. Będę sobie musiała zainstalować bo może byc bardzo pomocna właśnie w takim planowaniu. Do tej pory używam po prostu arkuszu excela do tego celu. Jakoś to się udaje, ale czasem lepiej, czasem gorzej. Ważne żeby się uczyć planować, bo to ważne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 29-06-2015, 11:45
rafaela80 rafaela80 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 7
Domyślnie

Jeśli chcesz Pana Boga rozśmieszyć do łez - zrób sobie plana:-) plany planami, ale zazwyczaj nic z tego nie wychodzi... nigdy... może w małym procencie :-) Ale pod koniec każdego miesiąca zawsze oszczędzam i zawsze się udaje zacisnąć pasa... szkoda tylko, że trzeba tak robić, że nie ma sie tej swobody finansowej...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 30-06-2015, 14:24
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

No też tak myślę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 06-07-2015, 17:48
Oliwa Oliwa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 5
Domyślnie

Raczej planujemy wydatki, mniej więcej wiadomo, ile pieniędzy idzie na jedzenie czy opłaty, na szczęście nie mamy żadnego kredytu. Niestety, teściowie lubią wisieć na nas finansowo, choć są zamożni. O dziwo nie mają auta, więc zawożenie ich gdziekolwiek to spory wydatek.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 15-07-2015, 15:22
bialamarta bialamarta is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 7
Domyślnie

Nigdy nie pilnowałam nie notowałam domowych wydatków nie jest to w moim stylu a na dodatek jak wyliczam wkurzam się jeszcze bardziej. Wole sobie spokojnie życ jak mieć wrażenie że ciągle mi na coś brakuję a częśto tak w wydatkach domowych jest nie da się ukryć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 16-07-2015, 13:34
Parka Parka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 7
Domyślnie

Ja pare razy próbowałam zaplanować swoje domowe wydatki ale słabo mi to zawsze wychodziło nie mogłam się doliczyć wszystkiego a najgorsze jest to w tym że nie mam na to wszystko czasu więc tylko pilnuje co tanie nie kupuje dużo drogich rzeczy tylko niższej półeczce cenowej i jakoś to leci
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:06.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.