kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Edukacja
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #81  
Stary 19-12-2019, 22:31
grzesiowa grzesiowa is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 66
Domyślnie

słyszałam że Angloville organizuje obozy językowe z native speakerami na Malcie? jak to wygląda?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #82  
Stary 14-01-2020, 11:20
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

Jeżeli tylko masz możliwość nauki języka angielskiego to koniecznie sobie zerknij tu https://speakingo.com/nauka-angielsk...oczatkujacych/ masz naprawdę świetnej jakości kurs, dzięki któremu możesz się wiele nauczyć, a oprócz tego uczysz się w swoim własnym tempie więc to ty decydujesz ile lekcji zrobisz.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #83  
Stary 26-01-2020, 19:27
grzesiowa grzesiowa is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 66
Domyślnie

ja wyjechałam na intensywny kurs z Angloville, polecam, przełamałam swoją barierę językową, osłuchałam się z różnymi dialektami języka dzięki native speakerom z różnych krajów anglojęzycznych i zaczęłam bez skrępowania rozmawiać z obcokrajowcami polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #84  
Stary 03-02-2020, 12:59
mela88 mela88 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 19
Domyślnie

ja byłam na bardzo fajnym kursie organizowanym przez angloville pod warszawa i gorąco polecam, dzięki niemu przełamałam bariere językową , zyskałam pewność siebie i łatwość wypowiedzi, bardzo mili i cierpliwi native speaker;-)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #85  
Stary 24-02-2020, 21:07
grzesiowa grzesiowa is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 66
Domyślnie

Angielska Wioska moim zdaniem jest najlepsza! byłam tam na obozie, 6-dniowy intensywny kurs, po którym przełamałam swoją barierę językową i nabrałam pewności siebie w rozmowie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #86  
Stary 28-02-2020, 21:55
grzesiowa grzesiowa is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 66
Domyślnie

najlepszy kurs na jakim byłam to obóz językowy Angielska Wioska, oryginalna formuła, bo bez zeszytów i książek, za to z mnóstwem rozmów w języku angielskim, szczególnie w trakcie wykonywania codziennych czynności tak, jakbym była za granicą, dużo mi to pomogło
Odpowiedź z Cytowaniem
  #87  
Stary 05-03-2020, 14:58
Lucka25 Lucka25 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 13
Domyślnie

Skoro intryguje Cię ów problem to obowiązkowo zobacz ten artykuł. Na moje oko przeczytasz tutaj najistotniejsze wskazówki. Kliknij w ten link - http://fajnekursy.com.pl .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #88  
Stary 05-06-2020, 17:28
Adam00001 Mężczyzna Adam00001 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2020
Posty: 1
Domyślnie

Według mnie zdalny kurs języka dla dzieci to niezbyt dobry pomysł. Dzieci powinny iść do szkoły np. na https://babyenglishcenter.pl/ znajdziecie szkołę języka angielskiego i hiszpańskiego dla dzieci.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #89  
Stary 24-06-2020, 13:50
Madziak Madziak is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 51
Domyślnie

Matura 2020 angielski rozszerzony odpowiedzi? Jeśli szukacie gotowych rozwiązań, to polecam zapoznanie się z tym arkuszem, gdzie wszystko zostało omówione przez nauczycieli, więc można mieć pewność, że wszystko zostało rozwiązane poprawnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #90  
Stary 04-07-2020, 12:01
ritabra ritabra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 486
Domyślnie

Wiesz co możesz spróbować kursu online.
Zerknij sobie tu rzeczowniki policzalne i niepoliczalne w języku angielskim i działaj.
Ja uważam, że taka forma nauki to fantastyczna sprawa i na pewno warto spróbować takiej formy nauki
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:14.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.