kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Kuchnia
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 18-11-2019, 16:16
bisiunka bisiunka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 80
Domyślnie

teraz jest sporo tych robotów kuchennych czy innych sprzętów, które teoretycznie wszystko robią za nas. Ale gdzie w tym wszystkim radość z gotowania ? Ja stawiam na tradycję i od takich urządzeń trzymam się raczej z daleka. Natomiast uważam, ze dobrze jest zainwestować w porządne garnki czy patelnie. Ja jakieś pół roku temu podczas zakupów w Selgrosie natknęłam się na garnki Valdinox no i przepadłam Świetne jakościowo, nowoczesne, praktyczne i do tego w rozsądnej cenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 28-11-2019, 06:09
Demolizz Demolizz is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 92
Domyślnie

Może znajdziesz coś Ciebie interesującego w polskim sklepie internetowym niemieckiego producenta Zwilling
https://zwilling.pl/promocje
Już w piątek mają promocje z okazji Black Fridya więc ceny są obiecujące na wszelkie akcesoria kuchenne
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 14-02-2020, 13:26
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 326
Domyślnie

Cytat:
Napisał kazimierka
Chyba najlepszy i najbardziej uniwersalny jest Thermomix. Praktycznie do wszystkiego można go używać.
A czy znacie jakieś fajne przepisy na thermomix? Ja ostatnio trafiłam na taką stronę https://thermodieta.pl/, gdzie można sobie nawet zamówić specjalną dietę na thermomix. Jak sądzicie, czy warto z czegoś takiego skorzystać?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 14-02-2020, 16:40
louie06 louie06 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 4
Domyślnie

Warto postawić na termomix, który pomaga ugotować każdy rodzaj potrawy z łatwością.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 16-02-2020, 00:58
Demolizz Demolizz is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 92
Domyślnie

Słyszalam, że termomic jest dobry, ale trochę przeraziła mnie cena tego urządzenia. Ja mam taką maszynę do ryżu za jakieś 100zl w której mogę też gotować warzywa na parze (co uwielbiam), a tak to głównie korzystam z mojego garnka żeliwnego Staub , cokolwiek nie wsadzę do niego to smakuje to pysznie!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 02-03-2021, 08:59
Marikaika Marikaika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 430
Domyślnie

Na pewno dobry garnek jest tu w stanie zdziałać cuda, przynajmniej u mnie tak zadziałało po zakupie jednego od PrymusAGD
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 18-08-2021, 14:53
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 124
Domyślnie

Szukając profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru skutecznej diety to tutaj na pewno warto w mojej opinii rozważyć taką opcję jak dieta oczyszczająca która pozwoli Wam skutecznie ograniczyć problemy z jelitami, odbudować florę bakteryjną i jednocześnie pozbycia się toksyn. Na pewno się co do nich nie zawiedziecie!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 22-08-2021, 20:45
Habrados88 Habrados88 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2021
Posty: 4
Domyślnie

Jesteście w stanie mi powiedzieć jakie macie do tego podejście?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 28-09-2021, 08:40
kelpi_chmurka kelpi_chmurka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2021
Posty: 30
Domyślnie

Cytat:
Napisał dzonka
Możecie podpowiedzieć mi dobre urządzenie do gotowania,
które sprawdzi się i na gotowanie, pieczenie i do smazenia np.?

Może jakiś multicooker?

Myślę, że najlepiej sprawdzi się w tym przypadku Thermomix - to wielofunkcyjne, intuicyjne urządzenie, które naprawdę potrafi niesamowicie odmienić gotowanie. Sama mam je od niedawna, a już nie wyobrażam sobie swojej kuchni bez niego - jest wart swojej ceny! Jeśli ktoś chciałby się dowiedzieć więcej o tym, jakie dokładnie funkcje oferuje to urządzenie i jak je obsługiwać, to polecam wybrać się na prezentację prowadzoną przez Halinę Wesołowską z firmy Heureka: https://www.heureka.com.pl/heureka dla której te urządzenia nie mają tajemnic. Ja właśnie po takiej prezentacji zdecydowałam się na zakup i tak jak mówiłam, absolutnie nie żałuję!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 09-10-2021, 22:19
lila lila is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 546
Domyślnie

Jeśli chodzi o gotowanie to teraz nie ma żadnych przeszkód żeby to robić dobrze. Są różne akcesoria i urządzenia, które wiele czynności znacznie ułatwiają. A jeśli chodzi o przepisy to całe ich mnóstwo można znaleźć w internecie. Są też serwisy takie jak https://www.fotoprzepis.pl/jak-dlugo...ze-jeczmienna/ , gdzie można znaleźć dużo praktycznych wskazówek.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:06.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.