kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #81  
Stary 21-03-2019, 20:42
robertoon robertoon is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 1
Domyślnie

W moim przypadku żadne leki nie pomagały na dłuższą metę. Już szkoda było tego stosować, bo tylko wyniszczają organizm. Wybrałem suplement diety. Skoro leki nie działały to warto spróbować. Po prostu rewelacja. Pierwsze efekty były widoczne już po 3 tygodniach. A po 3 miesiącach skóra jest czysta.

Ostatnio edytowane przez robertoon : 04-07-2019 o 16:42.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #82  
Stary 22-03-2019, 09:41
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 631
Domyślnie

No to tutaj na pewno mogę polecić Ci także abyś sprawdziła sklep https://konopieizdrowie.pl/ w którym znajdziesz szeroki wybór kremów oraz maści, które będą w stanie skutecznie wpłynąć na nawilżenie skóry oraz usunięcie problemów atopowych. Ja ogólnie staram się używać głównie kosmetyków naturalnych i na bazie konopi także oby Tobie także tak dobrze pomogły
Odpowiedź z Cytowaniem
  #83  
Stary 25-03-2019, 10:27
Marra Marra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 655
Domyślnie

Ja osobiście bardzo polecam naturalne olejki do twarzy, a moim ulubionym jest ten - https://www.orientana.pl/product/ole...alowe-kurkuma/. Zdecydowanie polecam, bo ma świetny wpływ na moją cerę i znacząco pomógł jeśli chodzi o jakość samej skóry.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #84  
Stary 21-06-2019, 15:35
olivkaa olivkaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 324
Domyślnie

Koniecznie idź do dermatologa. Obejrzy twoją skórę i zapisze ci odpowiednie leki i maści. Czekając na wizytę mozesz zaopatrzyć się w spray octenisept Jest bardzo dobry na problemy skórne. My używamy go m.in na AZS córki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #85  
Stary 04-07-2019, 20:55
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

Leki to też konieczność jak coś się dzieje i ma się zmiany skórne. Dermatolog rzeczywiście w takich sytuacjach może pomóc. A kosmetykami w domu można się tylko wspomagać. Dla mnie ważne jest nawilżenie skóry i dlatego mam krem witaminowy do ciała Hildegard Braukmann. Wypróbowałam, że nie podrażnia mi skóry.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #86  
Stary 17-09-2019, 20:29
AndziaL AndziaL is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 404
Domyślnie

Oczywiście, warto iść do dermatologa. Ale oprócz tego można pielęgnować skórę w domu. Ja np do swojej problematycznej cery używam kosmetyków z Novaclear i jestem bardzo zadowolona z ich działania.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #87  
Stary 23-09-2019, 00:00
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 939
Domyślnie

Witam, moja corcia zaczela interesować się makijazem,dlatego bardzo zalezy mi na tym,abyd obrac jej odpowiednie kosmetyki,bo kazdy skora jest inna. Ma lekki trądzik i chcialabym wybrac jej kosmetyki,ktore nie pogroszą stanu jej skory. Co sądzicie o tych kremach https://ziaja.com/products/series/nuno ? Chętnie poznam Wasze opinie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #88  
Stary 27-09-2019, 11:59
kosmetyczka-jola kosmetyczka-jola is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 5
Domyślnie

Jeśli cierpicie na problemy skórne, spróbujcie kosmetyków od Dr Ireny Eris. Pielęgnacja multifunkcyjna nawilża, pielęgnuje skórę, a zarazem koryguje koloryt cery. Wielozadaniowe kosmetyki pomagają zwalczyć trądzik i inne problemy pielęgnacyjne skóry. Szczerze polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #89  
Stary 04-10-2019, 20:47
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 939
Domyślnie

Czesc, jak to jest z mydlem? Wolicie te w butelce czy kostce? Jak jesteście zwolennikami tych w kostce, odsylam was do https://4szpaki.pl/mydla maja w ofercie produkty najwyższej jakości, a co najważniejsze ekologiczne i naturalne, a w tych czasach jak wiadomo wszystko co naturalne wysoko się ceni! Mam nadzieje,ze i wy coś dla siebie znajdziecie w tym świetnym sklepie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #90  
Stary 08-10-2019, 16:18
brise brise is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 68
Domyślnie skóra

Moja skóra znacznie się poprawiła jak zaczęłam stosować kosmetyki naturalne. Od pewnego czasu, używam podkładu z eshopannabelle jest to naturalny podkład, który bardzo fajnie wtapia się w skórę. Co najważnijsze nie zapycha i nie nasila trądziku.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:00.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.