kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > OGŁOSZENIA > Kupię, sprzedam, zamienię
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 24-03-2019, 09:34
Holistic Mężczyzna Holistic is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 2
Domyślnie Gdzie na Urlop?
Lokalizacja: Gory   Rodzaj ogłoszenia: kupię   

Co myślicie? Szukam jakiegoś dobrego miejsca żeby odpocząć z mężem. Moze Tatry? taki jak tu: http://www.hotelcrocus.pl/hotel Znacie jakiś dobry hotel?

Ostatnio edytowane przez Holistic : 31-03-2019 o 10:16.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 10-04-2019, 10:28
Tymcia Tymcia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 334
Domyślnie

Wszystko kwestia gustu, jak lubicie takie klimaty, to wam się spodoba. Ja wole badziej kameralne miejsca.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 10-04-2019, 11:13
Noria Noria is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 214
Domyślnie

Uwielbiam Zakopane i Tatry. Na pewno spędzisz tam miły urlop. Normalnie prawie Ci zazdroszczę tego wyjazdu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 10-04-2019, 23:09
anielina anielina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 227
Domyślnie

My w tym roku mamy już zaplanowany urlop i będzie to urlop wyjątkowy, bo całe dwa tygodnie planujemy spędzić na Mazurach. Nie mamy jednak planu siedzieć cały czas nad jednym jeziorem. W połowie sierpnia wynajmujemy kamper z firmy https://kampery-wynajem.pl/ i ruszamy w trasę. Dzięki temu, że kamper jest bardzo wygodny (już oglądaliśmy go), to jestem pewna, że będzie to komfortowy urlop, spędzony aktywnie w miejscach, które akurat nam przypadną do gustu. Cena za kamper jest stała, niezależna od liczby przejechanych kilometrów więc możemy jechać naprawdę wszędzie Bardzo przyjemna perspektywa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 11-04-2019, 13:42
manowik manowik is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 3
Domyślnie

Zakopane to świetna opcja, ale w zeszłym roku zaczęłam rozglądać się za alternatywą, bo szukałam jakiejś spokojniejszej miejscowości i trafiłam na Poprad to tylko pół godziny drogi od Zakopanego, po słowackiej stronie. Piękne Tatry Wysokie, dużo szlaków wędrówkowych i atrakcja (nie tylko) dla najmłodszych, czyli park wodny AquaCity polecam, naprawdę odpoczęłam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 17-04-2019, 13:34
Hanka1 Hanka1 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 3
Domyślnie

Zgadzam się z tym, że Tatry są świetnym miejscem na wyjazd ale zdecydowanie wolę tą część po stronie słowackiej. Polecam Tatrzańską Łomnicę albo Strbskie Pleso.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 23-04-2019, 21:22
Becia797 Becia797 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 90
Domyślnie

Skoro rozważacie wyjazd gdzieś w góry to polecam Białkę Tatrzańską. Jest to naprawdę piękne i urokliwe miasteczko, które nie jest tak zatłoczone jak chociażby Zakopane. Do tego są tam baseny termalne w Termie Bania - http://www.termabania.pl/, w których można się zrelaksować całą rodziną. Dorośli znajdą tam dla siebie relaks na saunie czy podczas masaży wodnych, natomiast dzieciaki wyszaleją na zjeżdżalniach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 30-05-2019, 11:58
vilma vilma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 844
Domyślnie

Ja mam poważne plany na urlopowe na ten rok Wybieramy się z mężem do Indii z biurem podróży CT POLAND Od kilku lat nie mieliśmy wakacji z prawdziwego zdarzenia, więc teraz sobie odbijamy. Nie mogę się doczekać na takie egzotyczne wakacje! Wszystko mamy przez biuro zapewnione i ogarnięte.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 30-05-2019, 13:45
laska88 laska88 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 761
Domyślnie

Każdy z nas ze względu na wyjazdy do hoteli, powinien sprawdzać miejsce pod kątem czystości, tekstyliów, miejsca etc. Myślę, że w tym wypadku przyda wam się artykuł https://pracabezszefa.pl/co-to-sa-tekstylia-hotelowe , bardzo rzeczowy, mądry, łatwo z niego dowiedzieć się na co gości w hotelu powinni zwracać uwagę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 30-05-2019, 17:26
angelika1998 angelika1998 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 609
Domyślnie

Pora urlopów zbliża się już bardzo szybko, niektórzy już nawet są już po swoich urlopach wakacyjnych. https://www.coraltravel.pl/ Polecane kierunki na ten rok to nie tylko Grecja czy Hiszpania ale nawet dużo bardziej egzotyczne Indonezja lub Tajlandia. Niezależnie od wybranego kierunku warto korzystać z ofert sprawdzonych operatorów np. takich jak Coraltravel, to gwarancja wyjazdu tylko z przygodami wakacyjnymi
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:02.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.