kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Sylwetka
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 05-07-2021, 15:06
Miriam33 Miriam33 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 994
Domyślnie spalacze tłuszczu

Hej, hej! Po ciąży chcę zrzucić zbędne kilogramy, dlatego zapisałam się na siłownię. Chcę trochę przyspieszyć ten proces, dlatego szukam spalacze tłuszczu sklep internetowy. Macie coś godnego polecenia?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 27-07-2021, 11:56
agataa12 agataa12 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 68
Domyślnie

Hej, ja ostatnio znalazłam takie spalacze dla kobiet, ale jeszcze nie używałam takich suplementów, bo słyszałam, że to aż tak nie działa. No ale chciałabym spróbować. Ktoś wie czy to rzeczywiście odchudza?

Ostatnio edytowane przez agataa12 : 27-07-2021 o 11:58.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 16-08-2021, 11:10
Sara9000's Avatar
Sara9000 Sara9000 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 121
Domyślnie

Dobry spalacz tłuszczu na pewno się przyda. Z drugiej strony nie zastąpi on diety i ćwiczeń!!!
____________________________
Psychologia - tematy prac magisterskich
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 19-08-2021, 10:12
Karolina647 Karolina647 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2020
Posty: 641
Domyślnie

Najlepszy spalacz tłuszczu to ruch! Jak masz dzieci, to polecam Ci zainwestować w piłkę do siatkówki. Zacznij się z nimi bawić. Parę minut dziennie zrobi dużą różnicę. Ja sama zakupiłam piłkę https://www.magero.pl/pilka-siatkowa...-id-12063.html i gram teraz z dzieciakami cały czas. Piłka nie jest droga, a jakościowo świetna!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 23-08-2021, 19:43
terrence.jaskolski's Avatar
terrence.jaskolski terrence.jaskolski is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2021
Posty: 4
Domyślnie

Z tego co mówił mój trener osobisty takie specyfiki działają bardzo słabo oraz są niezdrowe. Jak dla mnie szkoda czasu oraz zdrowia!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 30-09-2021, 17:37
Olinexa Olinexa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 227
Domyślnie

Zanim zdecydujesz się na jakiś spalacz to dobrze jest poczytać kilka rankingów i sprawdzić co jest najlepsze. Może tutaj https://musclepower.pl/Ranking-spala...t-pol-227.html
dowiesz się czegoś więcej , wydaje mi się że łatwiej wybrać cos sprawdzonego z dobrymi opiniami niż byle co.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 10-03-2022, 09:50
turner.marc's Avatar
turner.marc turner.marc is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2022
Miasto: Katowice
Posty: 4
Domyślnie

Słyszałam, że spalacze tłuszczu to bardzo dobry pomocnik w walce z nadprogramowymi kilogramami. Nazywam je "pomocnikiem", bo bez odpowiedniej diety i ruchu nie ma co liczyć na powalające efekty. Ale jeżeli suplementacja takiego spalacza idzie w parze z odpowiednio zbilansowaną dietą to efekty mogą zaszokować. Sama obecnie jestem na redukcji, kilogramy powoli lecą w dół, ale chciałabym nieco przyśpieszyć ten proces. Póki co, znalazłam taki spalacz tłuszczu https://www.trec.pl/clenburexin.html . Ma bardzo dobre opinie, ale ciekawi mnie czy ktoś z was go stosował i równie pozytywnie może się na jego temat wypowiedzieć?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:19.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.