kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ciąża
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 04-12-2017, 13:03
mona21 mona21 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 734
Domyślnie

Pewnie w 100% nie da się zapobiegać powstawaniu rozstępów, ale można jakoś działać. Czytałam ciekawy artykuł w temacie rozstępów o tutaj https://rodzinazdrowia.pl/wszystko-o-rozstepach. Bardzo ważna jest aktywność fizyczna i regularna pielęgnacja. Myślę, że każdy z tych elementów wpływa na poprawę stanu skóry.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 18-12-2017, 18:15
knedelka knedelka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 24
Domyślnie

Ja bylam pewna ze sie da.. od poczatku ciazy dbalam o skore, cwiczylam i masowalam sie, wklepywalam balsamy i oliwke.. efekt byl taki ze cala ciaze mialam niewielkie rozstepy na biodrach wiec ogolnie bylam zadowolona... szok pojawil sie miesiac po porodzie jak pojawily sie rozstepy na brzuchu piersiach udach a nawet o zgrozo łydkach !! wygladalam jak zebra! plakac mi sie chcialo i nie moglam patrzec na siebie.. zdecydowalam sie nie lamac i poddalam sie zabiegowi laserowemu http://klinikamiracki.pl/zabieg/usuw...epow-picosure/ w mirackim w wawie... teraz nie wstydze sie siebie i wygladam super
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 21-12-2017, 14:36
Agness Agness is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 231
Domyślnie

Pewnie, że się da mi się udało bo stosowałam kosmetyki z diagnosis z serii mamas http://mamas.com.pl/, super sprawa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 23-12-2017, 17:21
inka inka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1 173
Domyślnie

Moim zdaniem ciężko tak naprawdę powiedzieć bo to zależy od konkretnej osoby według mnie. Wiadomo kosmetyki mogą poprawić kondycję naszej skóry, lecz stosowanie ich to nie wszystko. Dobrze jest mieć jakąś wiedzę w tym temacie, ja na przykład bardzo często sięgam do różnych blogów po jakieś wskazówki i porady, ostatnio natrafiłam na ciekawy blog, gdzie w artykułach o urodzie można znaleźć tego naprawdę sporo może akurat ktoś z Was na tym skorzysta i poprawi wygląd swojej skóry i nie tylko skóry pozdrawiam wszystkich
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 24-04-2018, 11:45
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 580
Domyślnie

Pewnie że się da zapobiec rozstępom i każda z nas może to łatwo zrobić, wystarczy stosować olejek bio-oil na zagrożone rozstępami miejsca takie jak brzuch w ciąży, piersi i uda i po kłopocie, tyle tylko że naprawdę trzeba to robić starannie, dwa razy dziennie bo od tego zależy skuteczność preparatu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 24-04-2018, 17:01
amecjusz's Avatar
amecjusz Mężczyzna amecjusz is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 5
Domyślnie

Ja niestety niezbyt się na tym znam... Dlatego też kompletnie nie będę w stanie pomóc...
__________________
Byliśmy młodzi, nie bardzo wiedzieliśmy, o czym mówić w nocy nad rzeką. Teraz byśmy prawdopodobnie nie mówili nic.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 10-05-2018, 20:57
Pawlosee Pawlosee is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 4
Domyślnie

Moja żona stosowała kremy specjalne na rozstępy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 15-05-2018, 15:38
Olinexa Olinexa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 227
Domyślnie

Na pewno w jakiś sposób możesz z nimi walczyć. Nie zawsze jest tak, że da się im całkowicie zapobiec. Czytałam że czasami wystarczy tylko taka https://www.johnsonsbaby.com.pl/produkty/oliwki zwykła oliwka. Nawilżenie skóry sprawi, że gdy będzie się ona rozciągała podczas rosnącego brzuszka rozstępy nie będą się tak często pojawiały lub w ogóle się nie pojawią.Stosowanie jej Ci nie zaszkodzi a zawsze możesz spróbować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 27-09-2018, 21:51
juliaa01 juliaa01 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 5
Domyślnie

myślę, że się da, ale potrzeba chęci i systematyczności. ja swoim dałam rade, kupiłam olejek bio oil polecony przez moja siostrę, wcierałam 2-3 razy codziennie i efekty były zauważalne około w 3 tygodniu. rozstępy się kurczyły, skóra ujędrniła więc nie przestawałam smarować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 19-12-2018, 13:39
Wiktoria P Wiktoria P is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 48
Domyślnie

Rozstępy bardzo ciężko usunąć. Jednak dzięki usuwaniu laserem jest to możliwe. Ja zrobiłam taki zabieg w klinice Magnuccy ul. 3 Maja w Katowicach i po zabiegu pozbyłam się rozstępów. Zabieg super wykonany jak dla mnie i polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:42.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.