kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #221  
Stary 15-12-2023, 11:36
Marika00 Marika00 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 613
Domyślnie

Możliwości jest naprawdę bardzo dużo. Warto także pomyśleć o odpowiednich zamkach do tych drzwi. Myślę, że całkiem wygodnym rozwiązaniem mogą być też kłódki abus: https://www.systemkluczowy.pl/pl/c/ABUS-GRANIT/23 . Poczytajcie o tej możliwości.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #222  
Stary 16-12-2023, 07:27
pawel332676767 Mężczyzna pawel332676767 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 2 231
Domyślnie

Od mojego znajomego dowiedziałem się o zarządca nieruchomości . Jestem ciekawy ile osób skorzysta z tej oferty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #223  
Stary 16-12-2023, 09:14
dertom122 dertom122 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 3 538
Domyślnie

Jeśli zastanawialiście się nad technikami jak łączenia płyt gk , to dobrym wyborem jest odwiedzenie tej strony internetowej. Ostatnio przeczytałam tam wiele interesujących informacji na temat tego tematu. Mam nadzieję, że również dla was okażą się one cenne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #224  
Stary 16-12-2023, 18:04
aleks454 Mężczyzna aleks454 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 336
Domyślnie

Teraz zauważyłam że bardzo popularne stały się garaże blaszane. Moim zdaniem to dobre i ekonomiczne rozwiązanie. To teraz też eleganckie blaszaki Takie garaże blaszane można zamawiać na wymiar zgodnie z projektem jako wam się podoba. Teraz to są różne blaszaki i każdy coś wybierze co mu spasuje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #225  
Stary 04-01-2024, 11:01
Lila882 Lila882 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2022
Posty: 151
Domyślnie

Jeśli będzie Ci potrzebna pompa do gorącej wody to dobrą znajdziesz w ofercie firmy Dambat. Na ich stronie można znaleźć szeroki wybór produktów jak hydrofory, pompy i wiele innych. Wszystkie w przyzwoitych cenach i bardzo dobrej jakości, więc będą długo służyć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #226  
Stary 09-01-2024, 19:26
koko25 koko25 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 1 510
Domyślnie

Jak budujesz dom to trzeba wybrać odpowiedni system ogrzewania i według mnie sprawdzi się pompa ciepła wraz z fotowoltaiką. Odwiedź witrynę https://calma.pl/ a tam znajdziesz wsparcie w takich tematach. Pomogą dobrać podzespoły, wykonają projekt i montaż oraz uzyskają wszelkie dokumenty i dofinansowania.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #227  
Stary 10-01-2024, 07:55
hanna7 hanna7 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 587
Domyślnie

Skontaktuj się ze specjalistą. Dobry fachowiec Ci profesjonalnie doradzi w tej kwestii. Polecam Ci taki wybór jak hydraulik, instalator Robert Kozka Poznań i okolice: http://hydraulik-poznan.pl/ . Gwarantuję, że będziesz zadowolona.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #228  
Stary 23-01-2024, 13:39
jenet jenet is online now
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 1 456
Domyślnie

Budując dom, zastanowienie się nad systemem ogrzewania jest kluczowym aspektem, mającym wpływ na komfort mieszkania i koszty eksploatacji. Jednym z nowoczesnych i efektywnych rozwiązań jest zastosowanie pompy ciepła. Pompa ciepła to system, który wykorzystuje odnawialne źródła energii, takie jak powietrze, woda czy ziemia, do przekształcenia ich w ciepło do ogrzewania domu. W tym artykule https://www.ce7.pl/z-jakich-elemento...-pompa-ciepla/ można znaleźć pomocne informacje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #229  
Stary 24-01-2024, 15:41
emilano emilano is online now
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2022
Posty: 141
Domyślnie

W przeszklonych domach świetnie sprawdza się inteligentna folia na oknach. Proponuję zainteresować się tematem. Na stronie smartfoil macie opisane jak to działa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #230  
Stary 25-01-2024, 15:45
malkontentis malkontentis is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 351
Domyślnie

Muszę przyznać, że zwróciła moją uwagę oferta dotycząca instalacji zbiorników na gaz płynny. Dla mnie istotne jest, aby firma świadczyła kompleksowe usługi obejmujące zarówno projekt, jak i montaż na najwyższym poziomie. Dowiedziałem się od znajomego, że firma https://sa-art.pl/ specjalizuje się w tego rodzaju usługach.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:43.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.