kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Dziecko
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 28-03-2021, 18:55
MacieX822 Mężczyzna MacieX822 is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 60
Domyślnie

Pomagałem żonie w kompletowaniu wyprawki, nie jest to proste, bo o wszystkim trzeba poczytać, o każdym gryzaku, smoczku, najmniejszych akcesoriach. Wszystko robiliśmy online, też i same zakupy. Przydał nam się nie raz sklep https://bbaby.pl/ Pewnie i w waszym przypadku tak będzie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 31-03-2021, 10:01
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 230
Domyślnie

Mój mały ma dopiero cztery miesiące i właśnie rozszerzyliśmy jego dietę o słoiczki HiPP z serii Pierwsza Łyżeczka. Zazwyczaj kupuję je stacjonarnie w sklepach sieci Lidl. Jestem bardzo zadowolona z pojemności 80 gram, to idealnie na jeden posiłek.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 31-03-2021, 17:55
annanowicka annanowicka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 184
Domyślnie

Wyprawka dla malucha to dość spory wydatek, ale na niektórych rzeczach można sporo zaoszczędzić. Myślę, że warto zakupić wózek 3w1 używany , gdyż dzięki temu macie gondolę, spacerówkę i nosidełko, a jak wiadomo zakup osobno byłby dużo większym wydatkiem. Warto szukać czegoś używanego, gdyż dzięki temu cena jest dużo niższa, a można znaleźć coś modnego i w świetnym stanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 01-04-2021, 08:25
Katarzyna Katarzyna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 843
Domyślnie

Jak dziecko podrośnie, warto spojrzeć na foteliki HAMAX. Będą one bezpieczne i wygodne dla naszego malucha. A wycieczki rowerowe są świetnym sposobem, żeby dziecko poznawało świat i przy tym było na świeżym powietrzu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 07-04-2021, 12:14
karmia karmia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 347
Domyślnie

Na https://www.szipszop.pl/ubranka/wyprawka widziałam propozycje jak powinna wyglądać kompletna wyprawka. Zerknij sobie i zakup wszystko to co jest potrzebne. Cenowo u nich wygląda wszystko ok, sama u nich robiłam zakupy i byłam zadowolona.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 12-04-2021, 09:03
mentik mentik is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 787
Domyślnie

Jeśli myślisz co jeszcze kupić i co Ci się przyda, to będą to podkłady na gumce https://ochraniacz-na-materac.pl/pod...25-70x160.html są one nieprzemakalne i solidne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 21-04-2021, 11:21
pwlk pwlk is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 104
Domyślnie

Polecam sklep Smykoland. Są tam zarówno produkty dla noworodków, jak i dla mam. Szczególnie polecam foteliki samochodowe - kupiliśmy tam fotelik Maxi Cosi 0-13 kg w niezłej cenie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 17-05-2021, 11:54
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 592
Domyślnie

Tak, to się wszystko przydaje ale nie zapominajcie o wózkach, to jest najważniejszy element wyprawki. Ja kupiłam wózek x-lander, zamówiłam go online bezpośrednio od producenta
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 17-05-2021, 12:15
lio lio is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2021
Posty: 88
Domyślnie

Przede wszystkim kupcie dobry wózek, ja kupiłam sobie taki 2w1, jest to zarazem spacerówka, której teraz używam non stop. Wózek kupiłam online z outletu Coletto, w bardzo dobrej cenie. To rzetelny producent, ich wózki mają nieposzlakowaną opinię, siostra miała od nich Crafta i była zachwycona, ja mam Austin: https://outlet.coletto.pl/pl/p/Astin...cerowy-2w1/123 i też uważam, ze lepiej trafić nie mogłam. Wózek spełnia wszystkie moje wymagania, jest wytrzymały, wygodny dla dziecka, bardzo dobrze skręca, ma amortyzatory i wentylację, polecam go gorąco.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 20-05-2021, 10:29
KasiaRed's Avatar
KasiaRed KasiaRed is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 239
Domyślnie

Wyprawka dla ciecka jest niestety strasznie droga. To jest straszne moim zdaniem!!!!
_____________________
wegait.pl/strony-internetowe
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:16.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.