kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #51  
Stary 06-07-2018, 10:38
szygi szygi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 854
Domyślnie

Nam udało się kupić mieszkanie na szczęście bez kredytu postawiliśmy na bezpieczne inwestowanie wszytskie oszczędności ulokowalismy w inwesstycje i po 5 latach było nas stać na takie mieszkanie jakie chcielismy i to bez kredytów

Ostatnio edytowane przez szygi : 06-07-2018 o 10:44.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Stary 19-07-2018, 22:58
misola misola is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 5
Domyślnie

Na mieszkanie to raczej kredyt hipoteczny z banku. Oczywiście można skorzystać z pomocy doradcy finansowego, który dobierze nam odpowiednią ofertę, pomoże zebrać dokumenty itp. Nie mniej jednak pożyczka ratalna na kilkaset tysięcy złotych to chyba mało realne i opłacalne?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Stary 25-07-2018, 08:33
gasella gasella is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 672
Domyślnie

A pamiętacie o tym żeby zabezpieczyć odpowiednio swój pesel? Ja się zarejestrowałam na stronie https://chronpesel.pl i jeśli coś złego się zadzieję powiadomią mnie o tym i wyślą mi instrukcję jak postępować
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54  
Stary 28-07-2018, 11:26
marmoladka marmoladka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 385
Domyślnie

Ja też wzięłam niewielki kredyt na mieszkanie. Ale miałam też sporo swoich oszczędności. Kupiłam za to nowe i piękne mieszkanie nad morzem. Zdecydowałam się na apartament Lubicz w miejscowości Rowy. Kupilam go, bo to świetna inwestycja pod wynajem. Mozna tutaj na tym świetnie zarobić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #55  
Stary 28-07-2018, 18:51
kabix179 kabix179 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 70
Domyślnie

Serdecznie polecam poczytanie bloga Pożyczki Pozabankowe. Kiedy intryguje Cię ów fakt to obligatoryjnie przeczytaj ten wpis. Mam nadzieję, iż przeczytasz w tym miejscu najpotrzebniejsze dane. Gorąco zachęcam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #56  
Stary 28-09-2018, 12:33
iola iola is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 898
Domyślnie

A może lepszym rozwiązaniem byłby kredyt mieszkaniowy? Warto rozważyć wszystkie opcje. Tutaj http://finanse.wp.pl/kredyty-hipotec...6343444174977a możecie się więcej dowiedzieć o takich kredytach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57  
Stary 05-12-2018, 18:04
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

Takze mniejsze pozyczki dostaniemy od firm, ktore takich udzielaja https://www.pozyczki-pozabankowe.pl/chwilowki/ Tutaj porownamy sobie najciekawsze i wlasnie sprawdza sie nam takie pieniadze. To dobra opcja, gdy potzebujemy pieniedzy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #58  
Stary 15-01-2019, 11:32
lilianagomowska lilianagomowska is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 30
Domyślnie

Dla mnie kredyty i ubezpieczenia muszą mieć dobre oprocentowanie
więcej o tym jak wybierać najlepsze kredyty dla siebie trzeba wyszukać w artykułach specjalistów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59  
Stary 09-07-2019, 07:29
Pawel33667 Mężczyzna Pawel33667 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 1
Domyślnie

Sam przez kredyt hipoteczny w frankach szwajcarskich wpadłem w problemu.Na szczęście kumpel podsunął mi kancelarię www.pozwyfrankowiczow.pl która mi pomoże w unieważnieniu umowy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #60  
Stary 10-07-2019, 10:44
kizomba kizomba is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 652
Domyślnie

Te mieszkania... Akurat moi znajomi rozpoczęli poszukiwania. Czytaliśmy dzisiaj artykuł o kalkulatorze kredytowym http://biznesnetworking.pl/jak-wylic...tor-kredytowy/ wszelkie informacje będą dla nich pomocne. Zależy im na tym, żeby bank przyznał im kredyt jak najszybciej. Jak u was wyglądały formalności?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:31.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.