kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #171  
Stary 07-05-2018, 15:46
hiszpania hiszpania is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 29
Domyślnie

ja korzystałam z pomocy architekta i dzięki temu moje mieszkanie jest o wiele wygodniejsze, sama nie pomyślałabym o wielu rzeczach



http://www.archidesign.com.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #172  
Stary 14-05-2018, 12:04
Magda Be Magda Be is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 300
Domyślnie

My mieliśmy okazję korzystać z biura Trzy Trzecie które się zajmuje projektami budynków usługowych i biur. Muszę przyznać, że znają się na rzeczy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #173  
Stary 15-05-2018, 17:15
Olinexa Olinexa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 227
Domyślnie

Jeśli chodzi o nowoczesne dodatki do mieszkania to bardzo fajną opcją będą moim zdaniem takie italpouf.pl - worki sako. Przepięknie się prezentują w każdym wnętrzu. Na dodatek są one bardzo wygodne - aż nie chce się wstawać! Moim zdaniem warto wziąć je pod uwagę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #174  
Stary 16-05-2018, 11:33
Mikaela Mikaela is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 621
Domyślnie

Ja nie mam w ogóle takiej wyobraźni aby projektować mieszkania. Wolę to zlecić komuś a powiedzieć tylko co mi jest niezbędne i jaka kolorystyk mnie interesuje. Bardzo mi się podobają realizacje na tej stronie http://www.vision-studio.com.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #175  
Stary 16-05-2018, 11:53
perelka perelka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2015
Posty: 549
Domyślnie

Co do aranżacji mieszkania w bloku, to jeśli stoi przed Wami takie zadanie to zachęcam do rzucenia okiem na ten artykuł: http://przytulnewnetrza.pl/jak-urzad...kanie-w-bloku/ jest tam kilka ciekawych porad na temat tego jak wykorzystać takie wnętrze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #176  
Stary 16-05-2018, 19:24
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

Wybór odpowiednich mebli jest bardzo ważny. Warto dużo wcześniej o tym pomyśleć, na jakie się zdecydujemy. Widziałam w Vieri Divani sporo ładnych, nowoczesnych mebli do całego mieszkania. Na pewno takie będą idealne do każdego mieszkania. Na jakie kolory mebli stawiacie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #177  
Stary 21-05-2018, 10:47
Antoska55 Antoska55 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 46
Domyślnie

Meble, a nawet dodatki dekoracyjne robią największą pracę w mieszkaniu. Jednak trzeba to jakoś wszystko fajnie zaaranżować. Dobrze jest mieć wsparcie projektanta, który doradzi ciekawe rozwiazania jakie możecie zastosować u siebie w domu. Znajomi korzystali z pomocy firmy Ddesign - projektowanie wnętrz szczecin sama też zastanawiam się czy nie postawić na takie wyjście.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #178  
Stary 23-05-2018, 11:05
monikagarson monikagarson is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 6
Domyślnie

Gusty są różne, dlatego każdy powinien wybrać taki styl, w którym będzie czuł się dobrze. Moje mieszkanie urządzone jest skromnie, ale jest bardzo przytulane i uwielbiam spędzać w nim czas.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #179  
Stary 24-05-2018, 22:27
sara89 sara89 is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 40
Domyślnie

Dokładnie, zgadzam się z Tobą Monika. Każdy ma swój gust. Ostatnio urządzałam pokój dla, który właśnie jest po pierwszej Komunii Świętej, a to wiek w którym ciężko dobrać meble, żeby były jednocześnie dla jeszcze dziecka, ale za niedługo dla "młodzieży". Niestety nie stać mnie na częstą zmianę mebli, ale za to trafiam na bardzo fajny sklep meblowy Burzyńscy, który ma duży wybór mebli młodzieżowych i nie tylko. Można się tam zaopatrzyć praktycznie w całe komplety mebli. My na razie zdecydowaliśmy się na meble dla syna, ale jak będzie trzeba to pozostałe też tam kupimy. Są fajnie wykonane, a dostawa jest do 10 dni. I muszę przyznać, że terminu się trzymają
Odpowiedź z Cytowaniem
  #180  
Stary 12-06-2018, 14:46
paseczek paseczek is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 38
Domyślnie

Kiedy planowaliśmy remont, postanowiłam, że sama zaprojektuję nasz salon i powiem szczerze, że nie żałuję. Zaoszczędziliśmy trochę pieniędzy, co prawda trwało to nieco dłużej, ale efekt jest powalający. Wszystko jest dokładnie tak jak sobie wymarzyliśmy. Chcieliśmy urządzić nasz salon w stylu vintage i ku naszemu zaskoczeniu, głównym elementem, który zadbał o ten efekt są piece kominkowe kaflowe.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:34.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.